Вітання голови адміністрації з нагоди Міжнародного дня музеїв

Дата: 18.05.2020 10:13

Фото без описуШановні працівники музеїв Яготинського краю!

Вітаємо всіх із професійним святом – Міжнародним днем музеїв!
Завдяки вашій самовідданій творчій праці, дбайливо зберігається й примножується спадщина Яготинщини, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва.
У музеях нашого краю зберігаються унікальні колекції, аналогів яким немає навіть у великих містах. А експозиції та виставки привертають заслужену увагу і фахівців, і пересічних громадян.
Бажаю всім працівникам музеїв здоров'я, благополуччя та значних успіхів у професійній діяльності. Нехай плоди вашої праці завжди будуть цікавими для людей та сприятимуть зростанню культурної та патріотичної свідомості яготинців різних поколінь!

голова Яготинської районної державної адміністрації              О. КУДРЯВСЬКИЙ