15 Травня, 2020 р., 14:33
15 травня у світі відзначається Міжнародний день сім’ї. Все найкраще, що є на землі, починається з сім’ї. Сім’я — джерело любові, добра, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин. Міцна і дружня українська родина, в якій звучить дитячий сміх, панує злагода і мир – є запорукою сильної та успішної держави.
15 Травня, 2020 р., 14:02
Цьогоріч день вишиванки припадає на 21 травня. Масові заходи проводитись не будуть, дотримуємось всіх медичних рекомендацій на час карантину. Разом з тим, вважаємо, що всім нам в такий період особливо потрібні позитивні емоції, натхнення. Саме тому закликаємо одягнути вишиванки за будь-яких умов вдома, а хто працює, одягніть на роботу.
15 Травня, 2020 р., 09:04
З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. У 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня.
15 Травня, 2020 р., 08:56
Дайджест подій на наступний найближчі дні від Пластового вишкільного центру та Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації:
15 Травня, 2020 р., 08:55
Що спільного між лідерством, інклюзією і толерантністю? Ви абсолютно праві – ми поговоримо про європейські цінності та важливі якості під час онлайн-уроків до Дня Європи в Україні. Отже, трохи про тематику заходів:
15 Травня, 2020 р., 08:24
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства разом із Державною службою зайнятості продовжує щотижневе інформування щодо ключових питань, які стосуються втрати роботи, отримання фінансової допомоги або допомоги у пошуку нової роботи.
15 Травня, 2020 р., 08:20
Другий етап послаблення карантину можливий уже з 22 травня і буде розглядатися на одному із найближчих засідань Кабінету Міністрів України. Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу.
14 Травня, 2020 р., 20:05
Провідний фахівець Яготинської районної філії Київського ОЦЗ Вікторія Просяник 14 травня 2020 року провела вебінар з використанням Інтернет- платформи ZOOM для зареєстрованих безробітних громадян на тему:"Особливості відвідування служби зайнятості під час карантину". Фахівець ознайомила слухачів із послугами, котрі можна отримати на сайті Державної служби зайнятості http://www.dcz.gov.ua та з особливостями надання допомоги по безробіттю в умовах карантину. В заході взяли участь 4 особи.
14 Травня, 2020 р., 19:45
Враховуючи потреби жителів міста виникла необхідність у збільшенні маршрутів перевезення пасажирів. Вже від завтра буде введено додатковий спеціальний рейс №3, який буде здійснювати перевезення пасажирів по території міста Яготина, за окремо визначеним маршрутом та виключно тих осіб, які мають відповідні спеціальні квитки, посвідчення особи та засоби індивідуального захисту, що працюють на підприємствах, установах та організаціях, які забезпечують життєдіяльність міста Яготина.