01 Червня, 2020 р., 08:46
З 1 червня в Україні буде дозволена робота басейнів і спортзалів; відвідування освітніх занять у групах не більше 10 людей (наприклад, розпочнуть роботу автошколи); а також буде відновлено рух залізничного транспорту і міжобласних перевезень автотранспортом. Скасування обмежень можливе лише у тих регіонах, де це дозволятиме епідемічна ситуація.
01 Червня, 2020 р., 08:25
Протягом 28 травня через сильний поривчастий вітер та дощ відбулися масові відключення електроенергії у Київській області. Співробітники Київобленерго оперативно ліквідували наслідки негоди. За добу світло повернули 60 містам і селам, які були знеструмлені повністю та у 68, що постраждали частково. Відремонтували 56 ліній та 1330 трансформаторних підстанцій. Наразі всі міста та села зі світлом. Енергетики працюють з одиночними заявками в 4 населених пунктах області.
01 Червня, 2020 р., 08:12
27 травня Уряд затвердив перспективні плани формування територій громад Одеської, Запорізької та Львівської областей. Таким чином в Україні затверджено усі 24 перспективних плани формування територій громад областей, а отже, країна фактично отримала модель нового адміністративно-територіального устрою на базовому рівні.
29 Травня, 2020 р., 15:00
2019/2020 навчальний рік завершився. У цьому році в 702 закладах загальної середньої освіти, серед яких 661 заклад комунальної форми власності, навчалося понад 223 тис. школярів, що майже на 11 тисяч більше у порівнянні з минулим роком.
29 Травня, 2020 р., 13:56
Негайно вжити невідкладних рішучих заходів із наведення правопорядку у місті  вимагає від поліції Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної адміністрації.
29 Травня, 2020 р., 12:30
 1 червня світова спільнота відзначає Міжнародний день захисту дітей  - одне із найбільших дитячих свят у світі.
29 Травня, 2020 р., 12:00
Ми всі звикли до того, що в кінці травня на шкільних подвір’ях, сповнених дитячим гамором, сміхом і квітковим розмаїттям, радісно і гучно лунає звук Останнього дзвоника, який сповіщає всім школярам про завершення навчального року, а випускників кличе у самостійне життя. Здавалося, ця прекрасна традиція, яку шанувало багато поколінь, вічна і непорушна.
29 Травня, 2020 р., 10:51
Кожен член суспільства має права.
29 Травня, 2020 р., 10:38
У зв’язку з набранням чинності Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» від 13.04.2020 №553, якими установлено, що тимчасово, з дня набрання чинності цим Законом до 1 січня 2021 року не застосовується такі норми Бюджетного кодексу України, зокрема частина перша статті 25 Бюджетного кодексу України, якою передбачено здійснення Казначейством безспірного списання коштів державного бюджету та місцевих бюджетів на підставі рішення суду, рекомендовано  виконання зазначеної норми наступним чином.
29 Травня, 2020 р., 10:22
У Київській області розпочався другий етап пом'якшення карантину, проте центри обслуговування клієнтів поки що залишаються закритими для очного прийому. Між тим, ДТЕК як відповідальна та надійна компанія, що піклується про здоров'я своїх клієнтів і працівників, забезпечила споживачам можливість швидко та зручно передати покази електролічильника, скориставшись дистанційними каналами.