12 Червня, 2020 р., 11:15
Яготинська районна державна адміністрація доводить до жителів та гостей району, що рішенням комісії Яготинської районної державної адміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій протокол № 11 від 05.05.2020 р. вирішено вважати, що місця масового відпочинку людей біля (на) воді на території Яготинського району відсутні, в зв’язку з відсутністю паспортів місць масового відпочинку населення біля води (у тому числі – паспорти водолазного обстеження акваторії місць масового відпочинку населення біля води та санітарно-епідемічні висновки щодо відповідності санітарним вимогам води та піску в місцях масового відпочинку населення біля води).
12 Червня, 2020 р., 09:59
Василь Володін, тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації, продовжує протокольні зустрічі з громадами Київщини. Де заслуховують всі пропозиції мешканців щодо формування адміністративно-територіальних одиниць субрегіонального рівня.
12 Червня, 2020 р., 09:17
З метою належної та своєчасної підготовки теплових мереж, теплових пунктів і місцевих систем опалення, вентиляції та гарячого водопостачання (далі  – ГВП) до роботи в опалювальному періоді 2020 – 2021 років, попередження відмов у системах теплоспоживання під час проходження опалювального періоду Держенергонагляд нагадує про необхідність виконання заходів згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду (далі – ППТГдоОП), затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, а саме:
12 Червня, 2020 р., 09:15
З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії, теплових мереж і теплових пунктів до роботи в опалювальному періоді        2020 – 2021 років, попередження технологічних порушень на енергетичному обладнанні та мережах під час проходження опалювального періоду Держенергонагляд нагадує про необхідність виконання заходів згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду (далі – ППТГдоОП), затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378, а саме:
12 Червня, 2020 р., 08:34
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль дав велику прес-конференцію з нагоди 100 днів роботи його Уряду.
12 Червня, 2020 р., 08:27
Уряд не планує в найближчий час змінювати систему управління карантинними заходами в Україні і відмовлятися від адаптивного карантину, але у разі суттєвого зростання захворюваності в більше ніж 10 областях, карантин може бути посилений по всій країні.
11 Червня, 2020 р., 14:58
Сьогодні однією з актуальних та найбільш болючих тем для жителів Яготинщини, як в цілому і для всієї України, – є тема ремонту доріг та утримання їх в належному стані. Тож цілком закономірно, що проблеми у сфері дорожнього господарства завжди знаходяться в центрі уваги Яготинської районної державної адміністрації.
11 Червня, 2020 р., 09:03
Варто пам'ятати, що основними умовами безпеки є:
11 Червня, 2020 р., 08:57
Громадська організація «Вікімедіа Україна» звертається з проханням долучитися представників Київщини до проведення української частини Міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth), яка пройде 01-31 липня 2020 року.
11 Червня, 2020 р., 08:36
АТ «Київоблгаз» звертається до жителів Київської області з проханням сплатити заборгованість за доставку газу для своєчасного проведення планових ремонтів та підготовки до опалювального сезону.