11 Червня, 2020 р., 08:36
Громадська організація «Вікімедіа Україна» звертається з проханням долучитися представників Київщини до проведення української частини Міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth), яка пройде 01-31 липня 2020 року.
10 Червня, 2020 р., 16:21
Інформуємо, що на сайті Національної ради www.nrada.gov.ua  в розділі «Цифрове телерадіомовлення в Україні», розміщено інформацію щодо прийому цифрового сигналу, зокрема практичні поради громадянам для безкоштовного перегляду 32 цифрових телевізійних програм у стандарті DVB-T2, переліку каналів, розташування передавачів, інформація про цифрові передавачі та антени. Додатково надаємо практичні поради щодо правил оптимального налаштування фіксованого прийому цифрового наземного телевізійного мовлення (DVB-T2), а саме:
10 Червня, 2020 р., 15:25
Як зареєструвати особистий кабінет, щоб бачити інформацію щодо можливого пошуку роботи, інформаційних заходів служби зайнятості та нарахування допомоги по безробіттю
10 Червня, 2020 р., 15:24
Шукаєш роботу, але потребуєте додаткових навичок та знань?Освітня платформа???? Сoursera пропонує вам для цього 3 800 онлайн-курсів. Уже 87% людей які скористалися курсами, повідомили про свої кар’єрні досягнення. Їх підвищили, збільшили зарплату або ж перевели на нову більш прибуткову посаду.
10 Червня, 2020 р., 13:54
Упродовж червня поточного року мешканці Києва та Київської області можуть безкоштовно користуватися аудіоконсультаціями кваліфікованих лікарів і пройти інформаційне онлайн-тестування на симптоми коронавірусу. Про це йдеться в Меморандумі, який укладено між Київською обласною державною адміністрацією та онлайн-хабом DOC.ua, який входить до групи компаній «Ефективні інвестиції».
10 Червня, 2020 р., 11:34
08 червня 2020 року ми отримали невтішні результати по кількості лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Наразі в районі зареєстровано 41 лабораторно підтверджений випадок хвороби, з яких 2 осіб вилікувалися, ще 3 перебуває на стаціонарному лікуванні.
10 Червня, 2020 р., 09:15
Неповнолітні особи, які не досягли 18 років у трудових правовідносинах прирівнюються до дорослих особ (ст.187 КЗпП). При цьому, в галузі охорони праці, відпусток, робочого часу та інших умов праці неповнолітні користуються пільгами, які встановлені законодавством України.
09 Червня, 2020 р., 16:18
10 червня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.
09 Червня, 2020 р., 16:06
Минають роки, змінюються покоління, а добрі стосунки, традиції, щиросердні дії, співчуття та милосердя, постійна готовність прийти на допомогу залишаються незмінними.
09 Червня, 2020 р., 14:26
В Яготинському районі виявили 41 факт зараження на коронавірусну інфекцію.  На лікуванні в стаціонарах перебуває 2 пацієнти. Ми ж нагадуємо, як вберегтися від хвороби та не допустити її поширенню.