13 Вересня, 2018 р., 09:24
12 вересня 2018 року на Демо - полі ТОВ "Нива Переяславщини" (с. Сомкова Долина, Переяслав - Хмельницький р-н.) відбувся міжрайонний День поля, в якому прийняли участь делегації аграріїв Яготинського, Баришівського, Переяслав - Хмельницького районів.
12 Вересня, 2018 р., 15:27
Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує  Всеукраїнський  конкурс  на  краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва у 2018 році.
12 Вересня, 2018 р., 15:23
Із кінця 2017 р. і по сьогодні, фактично за 10 місяців, у системі «PROZORRO» оголошено вже 515 ЕСКО-тендерів у 35 містах України.
12 Вересня, 2018 р., 15:14
12 вересня відбулася нарада, на якій розглядалося питання щодо  забезпечення теплопостачанням жителів мікрорайону ПТФ. Мова йшла про те, що мешканці 8 квартир ПТФ потребують допомоги у підключенні їх помешкань до автономного опалення у зв’язку із відключенням від централізованої тепломережі. У ході обговорення інформації про стан закупівлі необхідного обладнання було прийнято рішення найближчим часом розпочати роботи по його встановленню.
12 Вересня, 2018 р., 15:08
Станом на 12 вересня охоплено ДПТНЗ «Яготинський ЦПТО», Яготинську ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Яготинський НВК №2, Яготинський НВК №3, ОЗОНЗ «Жоравський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», Лемешівську ЗОШ І-ІІІ ст., Лозовоярівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)», Сотниківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ (ясла-садок)»,
12 Вересня, 2018 р., 13:48
Щойно розпочався учбовий рік,а вихованці Яготинської дитячої музичної школи вже здобули нові перемоги.
12 Вересня, 2018 р., 13:36
Вітаю, пане Павле! Моя кума вже не один рік мучиться зі своїм чоловіком. Той як вип’є постійно піднімає на неї руку. Вона боїться щось робити, бо переживає, що все одно ніхто їй не допоможе, а після того як вона напише заяву буде ще гірше. Скажіть, що і як їй треба зробити?
12 Вересня, 2018 р., 12:37
05.09.2018 троє громадян України, які відлітали авіарейсом з України до Туреччини, м. Стамбул, мали при собі заборонені для переміщення через митний кордон України речі, а саме: ампули з вмістом невідомої речовини в загальній кількості 22 шт., таблетки чорного кольору в загальній кількості 2 шт., порошок сірого кольору, який знаходився у скляній банці без ознак маркування, рідина чорного кольору, яка знаходилась у скляній банці без ознак маркування, магніт  неодимовий циліндричної форми ( діаметр 10 см., висота 5 см.), а також старовинну срібну монету, пр. 960, вагою 27,85 гр.