Сільські ради продовжують забезпечувати велосипедами соціальних робітників

Сільські ради продовжують забезпечувати велосипедами соціальних робітників Яготинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Вже вручено в с. Лозовий Яр, с. Богданівка, с. Жоравка, с. Лемешівка, с. Черняхівка, с. Райківщина, с. Сотниківка, с.  Червоне, с. Годунівка.

Адміністрація Яготинського територіального центру висловлює щиру подяку за розуміння та співпрацю всім хто посприяв в цьому питанні.

Чекаємо і надалі таких плідних співпраць з сільськими радами, та сподіваємось, що жоден соціальний робітник не залишиться без велосипеду.

На фото сільський голова с. Червоне Скаленко Тетяна Олександрівна та соціальний робітник с. Червоне Шетілова Любов Володимирівна.