Яготинська Районна Державна Адміністрація
Яготинський район, Київська область

Обстеження житлово-побутових умов проживання сімей, які опинились в складних життєвих обставинах

Переглядів: 98

05 жовтня працівниками Яготинського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та сім’ї та Яготинської районної державної адміністрації  здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання в 12 сім’ях в яких виховується 20 дітей, які опинились в складних життєвих обставинах та проживають в Яготинському районі: села Черняхівка, Райківщина, Фарбоване та місто Яготин.

 

Під час візиту було встановлено, що, нажаль, не всі батьки підтримують належні санітарно-гігієнічні умови проживання, а в окремих сім’ях елементарного прибирання.

При відвідуванні сімей з’ясовано, що основними проблемами батьків є: зловживання спиртними напоями, безробіття, низький рівень виховного потенціалу батьків, неналежне виконання батьківських обов’язків та догляд за дітьми, проблеми спілкування батьків та дітей.

За результатами проведеної роботи складено акти обстежень умов проживання сімей, з батьками проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків, шкідливості вживання алкогольних напоїв. Батьків попереджено про адміністративну відповідальність передбачену статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення стосовно невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей.

Яготинський  районний  ЦСССДМ« повернутися до списку новин