ЯГОТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Київська область, Яготинський район

Прийом громадян заступником прокурора Київської області Єфремовим С.О.

Дата: 09.10.2018 17:05
Кількість переглядів: 180

Відповідно до вимог ст.22 Закону України "Про звернення громадян" керівництвом прокуратури Київської області заплановано виїзд до підрорядкованих прокуратур для проведення особистого прийому громадян.

Заступником прокурора Київської області Єфремовим С.О. в Бориспільській місцевій прокуратурі прийом буде здійснюватись 11 жовтня 2018 року з 10.00 до 13.00 в приміщенні місцевої прокуратури, за адресою: м.Бориспіль, вул. Героїв Небесої Сотні, 21.

Прийом громадян заступником прокурора Київської області Єфремовим С.О. здійснюється особисто, можливий попередній запис в приймальні Бориспільської місцевої прокуратури або за телефоном (04595)6-15-87, 5-10-05, зверенення необхідно мати в письмовій формі.