Прийом громадян заступником прокурора Київської області Єфремовим С.О.

Відповідно до вимог ст.22 Закону України "Про звернення громадян" керівництвом прокуратури Київської області заплановано виїзд до підрорядкованих прокуратур для проведення особистого прийому громадян.

Заступником прокурора Київської області Єфремовим С.О. в Бориспільській місцевій прокуратурі прийом буде здійснюватись 11 жовтня 2018 року з 10.00 до 13.00 в приміщенні місцевої прокуратури, за адресою: м.Бориспіль, вул. Героїв Небесої Сотні, 21.

Прийом громадян заступником прокурора Київської області Єфремовим С.О. здійснюється особисто, можливий попередній запис в приймальні Бориспільської місцевої прокуратури або за телефоном (04595)6-15-87, 5-10-05, зверенення необхідно мати в письмовій формі.