Керівники району привітали голову виконкому Яготинської міської ради 1978 – 1988 років Юрія Івановича Хорунжого з 80-річним ювілеєм

Дата: 28.01.2019 16:45

Фото без опису28 січня голова райдержадміністрації Василь Шмигановський і голова районної ради Петро Гайдай завітали до голови виконкому Яготинської міської ради 1978 – 1988 років, почесного жителя м.Яготин Юрія Івановича Хорунжого, аби привітати  з 80-річним ювілеєм.

Представники районної влади поспілкувалися з ювіляром, привітали з поважною датою, побажали міцного здоров’я, довголіття, життєвих сил, радості, бадьорого духу, любові й поваги від рідних та близьких і вручили квіти та вітальну адресу.