«Медіатека - інтерактивний простір розвитку дітей»

Дата: 12.03.2019 15:24

Фото без опису12 березня 2019 року методистом районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Мрачик Н.А. на базі Яготинського  НВК «СШ-ЗОШ I-IIIст. №3» проведено семінар-практикум шкільних бібліотекарів з теми: «Медіатека - інтерактивний простір розвитку дітей».

В ході  семінару розглянуті питання:

«Медіатека - інтерактивний простір розвитку дітей». Методист РМК  Мрачик Н. А.

Взаємодія шкільного бібліотекаря, педагога і батьків у залученні дітей до читання. Шкільний  бібліотекар  Яготинської ЗОШ I-IIIст. №1 Лисюк К.І

Впровадження УДК в роботі шкільних бібліотекарів району. (З досвіду роботи шкільних бібліотекарів міста та району (Диспут, анкетування).

«Казкотерапія в роботі шкільного бібліотекаря»   (робота в групах).

Про результати вибору підручників для 2 класу та вибір підручників для 6, 11 класів Методист РМК  Мрачик Н. А.

Усі учасники заходу мали можливість відвідати  виховний захід  у 2 класі: «Великий кобзар – Тарас Григорович Шевченко». Шкільні бібліотекарі Яготинського НВК «СШ-ЗОШ I-IIIст. № 3» Довгорук О.О. та Сорока Л.Й.

По закінченню семінару учасниками були прийняті методичні рекомендації з даної проблеми.