ОЛЕКСАНДР ТЕРЕЩУК ДАВ 10 ДІБ НА ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ІЗ УКРПОШТОЮ

Дата: 12.03.2019 14:20

Фото без описуВ Київській обласній державній адміністрації відбулась селекторна нарада під головуванням очільника КОДА Олександра Терещука.

В заході взяли участь керівники структурних підрозділів, голови РДА і ОТГ, а також міські, сільські та селищні голови.
Під час наради було обговорено хід реформування галузі охорони здоров’я, вирішення питань пов’язаних з роботою Укрпошти на місцях та інші проблеми жителів Київщини.

Олександр Терещук наголосив на необхідності термінового укладення районними адміністраціями угод із Укрпоштою щодо співфінансування.

«Відділення Укрпошти має безперебійно функціонувати в кожному селі. Наші громадяни, особливо ті, хто проживає в найвіддаленіших районах, повинні мати зв‘язок зі світом. І я даю вам десять діб на організацію цієї роботи», – підкреслив голова КОДА, звертаючись до керівництва районів.