Інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено планову перевірку протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту Яготинського ДНЗ № 6 «Волошка»

Дата: 13.03.2019 08:13

12 березня 2019 року інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено планову перевірку протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту Яготинського ДНЗ № 6 «Волошка» та Яготинської дитячої школи мистецтв м. Яготин в якій планується розміщення виборчих дільниць.

В ході, якої проводилась перевірка електрогосподарства, шляхів евакуації, первинних засобів пожежогасіння, зовнішнього водопостачання, навчання персоналу до дій при виникненні пожеж, засобів індивідуального захисту та документації, яка регламентує безпечну діяльність закладів освіти. Під час обстежень проведено  інструктажі та бесіди на протипожежну тематику.