ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З РОЗГЛЯДУ ЗАЯВ ГРОМАДЯН З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, СУБСИДІЙ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ’ЯМ

Дата: 16.05.2019 10:35

Фото без описуДля вирішення проблем жителів району, підтримки й соціального захисту малозабезпечених сімей, для забезпечення мінімальних соціальних гарантій, 15 травня, під керівництвом першого заступника голови адміністрації Т.П.Сухенко відбулось засідання комісії з розгляду заяв громадян з питань призначення державних соціальних допомог, субсидій малозабезпеченим сім’ям та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Ц ході засідання були розглянуті питання призначення житлових субсидій, припинення надання раніше призначених субсидій, надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про фактичне місце проживання пільговика.

З метою повного та об’єктивного розглядути заяв громадян при вирішенні питань про надання субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям на засіданні було розглянуто та враховано наявність виняткових обставин у цих сім’ях.

Протягом засідання розглянуто 20 заяв.

Кожне таке звернення розглядалося індивідуально, рішення про відмову, або призначення субсидій у таких випадках члени комісії приймали після обговорення з урахуванням нагальної потреби кожної з родин щодо отримання субсидії.

За результатами розгляду звернень членами комісії були прийняті відповідні протокольні рішення, а саме: 2 заявникам надано право на отримання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам на покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг,1 заявнику – відмінено допомогу при народжені дитини, розглянуто 16 справ з надання субсидії, з яких 3 надано відмову.