Відбувся особистий прийом  громадян

Дата: 09.10.2019 16:02

Фото без описуЗ метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сухенко Т.П., згідно затвердженого графіка, провела особистий прийом  громадян.

9 жовтня, на прийом до очільниці району завітало 5 громадян. Серед піднятих ними питань – надання субсидії та матеріальної допомоги, питання пільгового проїзду в громадському транспорті та особисті питання.

Всі громадяни, що звернулися до керівника району, отримали необхідні відповіді. Окрім того, звернення громадян,  які обговорювались на особистому прийомі будуть взяті на контроль, необхідні листи та звернення будуть направлені до органів, які уповноважені їх вирішувати.