04 Грудня, 2020 р., 10:19
Президент України підписав Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій №3651-д.
04 Грудня, 2020 р., 10:19
На сьогодні у Київській області обстеження пацієнтів методом ПЛР проводить 1 державний заклад – обласний лабораторний центр, та 3 комунальні – обласна клінічна лікарня, Білоцерківська міська лікарня №3 та Броварська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування. Їхня загальна щодобова потужність –  понад три тисячі обстежень.
03 Грудня, 2020 р., 10:38
3 грудня 2020 року о 15:00 год за участю голови КОДА Василя Володіна відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області.
03 Грудня, 2020 р., 08:40
Через епідемію коронавірусу на Київщині 47 шкіл і дві філії перейшли на дистанційний режим роботи. Ще майже в сотні закладів освіти дистанційне навчання ввели в окремих класах.
03 Грудня, 2020 р., 08:38
Працівниками Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано ряд заходів із попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
03 Грудня, 2020 р., 08:36
Щорічно  3 грудня відзначається Міжнародний день людей з особливими потребами, який  нагадує нам, що поруч живуть люди,  які потребують особливої уваги і яким ми повинні допомогти відчути себе рівними.
02 Грудня, 2020 р., 11:39
Пунктом 2 постанови № 1070 встановлено, що попередня оплата розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів за капітальними видатками та державними контрактами здійснюється шляхом спрямування бюджетних коштів виконавцям робіт, постачальникам товарів і надавачам послуг (крім нерезидентів) на небюджетні рахунки, відкриті на їх ім'я в органах Державної казначейської служби у встановленому законодавством порядку, з подальшим використанням зазначених коштів виконавцями робіт, постачальниками товарів і надавачами послуг виключно з таких рахунків на цілі, визначені договорами про закупівлю товарів, робіт і послуг, з наданням підтвердних документів органам Державної казначейської служби для здійснення платежів.
02 Грудня, 2020 р., 11:07
02 грудня о 07:47  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу в м. Яготин по вул. Островського. На місце виклику негайно направлено 2  відділення 28 – ДПРЧ м. Яготин
02 Грудня, 2020 р., 10:07
Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють вийняткову силу духу і непохитну віру в життя переймаючись буденними проблемами . Ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я  і не тільки у цей день, а й протягом цілого року, не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з інвалідністю, і вони потребують допомоги і уваги.
01 Грудня, 2020 р., 09:59
Щоденна інформація станом на 01 грудня 2020 року.