08 Грудня, 2020 р., 13:56
Яскравий, дивовижний світ Катерини Білокур… Недосяжний, неперевершений у своїй красі й такий теплий і затишний. Світ диво-барв і диво-квітів, що постав «з душі майстрині» й навіки освятився «у незнищеннім всесвіті краси», зігрітий променем добра і любові.
08 Грудня, 2020 р., 08:58
З 1 грудня 2020 року у відповідності до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» встановлено розмір прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб в сумі 1769 грн., мінімальний розмір пенсійної виплати становить 1769 грн.
08 Грудня, 2020 р., 08:57
З початку року малий та середній бізнес забезпечив місцевим бюджетам надходження на суму 2,2 млрд грн єдиного податку. Про це повідомили в ГУ ДПС у Київській області. За період січень-листопад суб’єкти господарювання, що обрали спрощену систему оподаткування, сплатили на 8% більше, аніж у відповідному періоді минулого року. Тобто, порівняно з аналогічним показником минулого року, дохідна частина місцевих скарбниць зросла на 170 мільйонів гривень. Єдиний податок посідає друге за обсягом надходжень місце у загальній структурі платежів до бюджетів територіальних громад Київщини.
07 Грудня, 2020 р., 10:06
В рамках проведення декади заходів для осіб з інвалідністю  4 грудня 2020 року директор Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості Оксана Рибак зустрілась  з представниками управління Пенсійного фонду - заступником начальника відділу обслуговування громадян №4 управління ПФУ в Київській області Жанною Нескороженою та головним спеціалістом відділу забезпечення наповнення бюджету №2 фінансово-економісного управління ГУ ПФУ у Київській області Оксаною Малинкою.
07 Грудня, 2020 р., 08:15
Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевої ради!
07 Грудня, 2020 р., 08:09
05 грудня о 19:35  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу в с. Черняхівка по вул. Миру. На місце виклику негайно направлено 2  відділення 28 – ДПРЧ м. Яготин
05 Грудня, 2020 р., 10:11
Офіційна назва цього  дня - Міжнародний день добровольців в ім'я економічного і соціального розвитку. Проголошений він рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1985 року на знак визнання важливої ролі добровольчих та інших організацій у соціальному й економічному розвитку суспільства. Волонтер – у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це люди, які цілком безоплатно працюють будь-де, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах і будинках для людей похилого віку тощо.
04 Грудня, 2020 р., 10:27
ДТЕК Київські регіональні електромережі створив для клієнтів зручні та прості сервіси передачі показів електролічильника та закликає ними вчасно користуватися. Вони 100% дистанційні та виключають необхідність відвідувати офіси компанії. Що в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції в країні та світі є нагальною вимогою до сучасних сервісних компаній.