14 Грудня, 2020 р., 16:47
14 грудня, на Алеї Слави міста Яготина відбулося покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС до стели «Дзвони Чорнобиля».
14 Грудня, 2020 р., 14:34
Сьогодні, 14 грудня, на порталі «Дія» запрацювала послуга – подання заяви на отримання матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникам.
14 Грудня, 2020 р., 12:31
У зв’язку із різким похолоданням збільшилась кількість пожеж у приватному секторі на території Яготинського району основною причиною пожеж є: перекал пічного опалення та несправність в електромережі домогосподарств.
14 Грудня, 2020 р., 10:05
4 грудня – день, коли ми вшановуємо ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме цього дня 1986 року було завершено будівництво саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком. Ліквідатори у надзвичайно короткий термін героїчно виконали свій службовий та громадянський обов’язок, врятувавши людство від найбільшої у світі техногенної катастрофи.
14 Грудня, 2020 р., 09:12
Наближається чудове зимове свято, яке з нетерпінням чекають усі діти - свято Святителя Миколая Чудотворця. Святий Миколай вважається покровителем моряків, торговців, лучників, дітей та студентів. До цього свята всі діти сподіваються отримати подарунки. Напередодні вони пишуть листи до Миколая зі своїми побажаннями і проханнями. У цей нелегкий для України час ми повинні як ніколи бути згуртованими і підтримувати один одного… Насамперед, наших дітей -  майбутнє України.
14 Грудня, 2020 р., 09:11
Президент України Володимир Зеленський взяв участь у засіданні Європейської комісії «За демократію через право», яке відбулося у форматі відеоконференції.
11 Грудня, 2020 р., 15:27
Нещодавно в м. Бориспіль за сприяння управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації відбулися індивідуальні змагання «Spotter dynamik mini rife -2020» (стрільба із малокаліберної гвинтівки з попереднім фізичним навантаженням), що були присвячені Дню Збройних Сил України. Захід проводився на базі Бориспільського стрілецького тиру та клубу військової справи «Spotter» з дотриманням всіх карантинних вимог.
11 Грудня, 2020 р., 15:21
Президент України Володимир Зеленський прийняв вірчі грамоти у послів Узбекистану, Норвегії, Єгипту, Австралії, Таджикистану, Пакистану, Ємену, Філіппін, Йорданії, Таїланду та Монголії.
11 Грудня, 2020 р., 15:20
Президент України Володимир Зеленський звернувся до учасників міжнародної конференції «Україна: інвестиційна гавань в часи змін», яка відбувається у Києві 11 грудня та присвячена прогресу реформ і покращенню умов для бізнесу в Україні.
11 Грудня, 2020 р., 15:19
уваги фізичних осіб-підприємців І та ІІ груп! Уряд відновив  виплату допомоги на дітей до 10 років на період з 01.11.2020 по 31.12.2020.