СТАЛО ВІДОМО, ЯКІ ШКОЛИ КИЇВЩИНИ ЧЕРЕЗ КОРОНАВІРУС ПРАЦЮЮТЬ ДИСТАНЦІЙНО

Дата: 03.12.2020 08:40

Фото без описуЧерез епідемію коронавірусу на Київщині 47 шкіл і дві філії перейшли на дистанційний режим роботи. Ще майже в сотні закладів освіти дистанційне навчання ввели в окремих класах.

Про це повідомляє департамент освіти й науки обласної державної адміністрації сьогодні, 2 грудня.

Відтак повністю дистанційно працюють такі школи:
•у Фастівському районі – усі заклади;
•у Києво-Святошинському районі – Мироцька, Музичанська, Шпитьківська школи та Чайківська філія ліцею №1 Петропавлівської Борщагівки;
•у Яготинському районі – Яготинські школи №1, №2, №3, Лемешківська школа, Капустинський і Фарбованський НВК;
•у Тетіївській ОТГ – Тетіївські школи №1, №2, №3, Степівське і Черепинське НВО;
•у Переяслав-Хмельницькому районі – Пологово-Вергунівське та Вовчківське НВО;
•у Броварському районі – Требухівська, Калинівська та Гоголівська школи;
•у Таращанському районі – академічні ліцеї «Ерудит» і «Успіх», а також Лучанська школа;
•у Бородянському районі – Озерське НВО;
•у Сквирському районі – Самгородська школа;
•у Баришівській ОТГ – Рудницький НВК;
•у Дівичківський ОТГ – Єрківецьке НВО;
•у Калитянській ОТГ – Семиполківський НВК;
•у Фурсівській ОТГ – Трушківська школа;
•у Василькові – академічний ліцей «Престиж».

У 93-х закладах освіти на «дистанційку» перевели окремі класи. Йдеться про майже десять тисяч учнів, які навчаються вдома.

Така ситуація, наприклад, склалась у школах Білої Церкви. Там заняття для учнів початкових класів проводять очно, а для всіх інших – дистанційно. Аналогічно змішану форму навчання використовують у  закладах освіти Ірпеня, Вишгородського, а також Києво-Святошинського районів і Узинської ОТГ.