18 Листопада, 2020 р., 14:01
18 листопада 2020 року на базі Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості відбувся захід - Презентація роботодавця в онлайн-форматі. Представник від роботодаця - старший офіцер відділу комплектування Іміджево- видавничого центру Національної гвардії України у м. Києві та Київській області Олександр Шинкаренко повідомив слухачам про конкурс та відбір кандидатів на наступні вакантні посади: головний старшина, головний сержант, технік, сержант з МТЗ, санітарний інструктор, старший інструктор з водіння, оператор, стрілець, водій, бойовий медик, бухгалтер, кінолог, інструктор, електрик, командири (відділення, гармати, гранатомета, машини, міномета, танка), механік, навідник, начальники (групи, зміни, зв’язку, складу, сховища, апаратної, майстерні, пожежної служби, радіостанції, пункту обслуговування, варти, військового наряду, їдальні), старший майстер, номер обслуги, радіотелеграфіст, помічник гранатометника, розвідник, санітар та інші. Також Олександр розповів про обов'язкові вимоги до претендентів ( відсутність судимості та стан здоров'я), гарантований соціальний пакет.
18 Листопада, 2020 р., 09:25
18 листопада 2020 року о 15:00 відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області.
17 Листопада, 2020 р., 16:13
17 листопада 2020 року, під керівництвом голови адміністрації О.Кудрявського відбулось позачергове засідання Комісії Яготинської районної державної адміністрації з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
17 Листопада, 2020 р., 15:55
Відповідно до абз.15 ч.1 ст.1, п.п. «б» п.1 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єктами декларування є депутати депутати місцевих рад, сільські, селищні, міські голови. Згідно з ч.3 ст. 45 Закону особа, яка претендує на зайняття посади, зазначеної у п. 1, п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону, та особа, зазначена у п. 4 (крім осіб, які балотуються кандидатами у депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад, на посади сільських, селищних, міських голів) ч. 1 статті 3 Закону, до призначення або обрання на відповідну посаду подає в установленому Законом порядку декларацію за минулий рік. Особа, обрана депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатом місцевої ради, сільським, селищним, міським головою, подає таку декларацію впродовж п’ятнадцяти календарних днів з дня набуття повноважень відповідно депутата, сільського, селищного, міського голови.
17 Листопада, 2020 р., 15:54
16 листопада 2020 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову №1113, яка запускає механізм повноцінної передачі земель сільськогосподарського призначення всім без виключення об‘єднаним територіальним громадам нашої держави. Про це повідомив Голова ДержгеокадаструРоман Лещенко.
17 Листопада, 2020 р., 15:54
В Київській області за даними обласного лабораторного центру 17 листопада 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено вже 25787 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 1668 дітей та у 2226 медичних працівників.
17 Листопада, 2020 р., 15:53
Цьогоріч власники нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, сплатили на 17% більше, аніж у відповідному періоді минулого року. Як повідомляють в ГУ ДПС у Київській області, за десять місяців поточного року до місцевих бюджетів надійшло 434,2 млн грн, що на 63,1 млн грн перевищує суму, яку сплатили власники нерухомості у минулому році.
17 Листопада, 2020 р., 10:58
Щоденна інформація станом на 17 листопада 2020 року.