17 Грудня, 2020 р., 10:57
Через посилення протиепідемічних заходів учням заборонено відвідувати школи 8-24 січня 2021 року, водночас заклади зможуть оголосити на цей період канікули. Про це йдеться у листі МОН керівникам місцевих департаментів освіти і науки.
17 Грудня, 2020 р., 10:55
Уряд продовжує створювати нормативну базу для завершення децентралізації. Затверджені документи, завдяки яким в  Україні розпочався процес утворення та реорганізації районних державних адміністрацій. Відповідне розпорядження було прийнято Кабінетом Міністрів України 16 грудня.
16 Грудня, 2020 р., 15:12
В рамках співпраці Яготинської районної філії Київського ОЦЗ з Яготинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та з метою підтримки патріотичних настроїв 15 грудня 2020 року було організовано зустріч з безробітними, які перебувають на обліку в службі зайнятості.
15 Грудня, 2020 р., 12:22
Свобода від насильства – основне право людини. Домашнє насильство – один із найчастіших злочинів, які вчиняються щодня. І все ж соціальний тиск такий сильний, що багато жертв сприймають насильство як невідворотне явище в житті і не повідомляють про нього.  Впровадження гендерної рівності та протидія насильству над жінками – один з невід’ємних інструментів побудови безпечного і толерантного суспільства. Суспільства, яке базується на взаємній повазі, рівних правах та можливостях.
15 Грудня, 2020 р., 08:40
Яготинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює подяку Всеукраїнському громадському Центру "Волонтер" за активну співпрацю, а саме: надання навчально-методичного посібника і книг учасників Програми профілактики конфліктів та правопорушень серед учнівської молоді «Будуємо майбутнє разом» та карткової ігрової методики «Коло безпеки». Метою гри є формування в учасників системи уявлень та знань щодо явища насильства, форм та методів його попередження та подолання, а також особливостей звернення по допомогу у разі ризику ситуації насильства або безпосереднього випадку. Фахівці ЯРЦСССДМ вже опрацювали ігрову новинку та готові до використання в роботі.
15 Грудня, 2020 р., 08:39
З 19 грудня 2020 року по всій території України будуть діяти нові обмеження.
15 Грудня, 2020 р., 08:35
Відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» право отримання одноразової допомоги у розмірі 8 тисяч гривень мають:
15 Грудня, 2020 р., 08:34
7 457 абітурієнтів із Київщини повернули кошти за пробне ЗНО, яке цьогоріч було скасоване через пандемію коронавірусу. Водночас зареєстровані учасники отримали можливість пройти пробне оцінювання в режимі онлайн з усіх предметів.
15 Грудня, 2020 р., 08:32
Для хворих на COVID-19 в перепрофільованих медичних закладах України виділено понад 63 тис. ліжок, більш як 35 тис. із них підключені до кисню. Зайнято такими пацієнтами понад 27 тис. ліжок. Про це повідомив  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на традиційній селекторній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, що відбулася під головуванням Глави держави.