16 Січня, 2020 р., 13:55
В період з 15 січня по 16 січня інспекторський склад Яготинського районного сектору провів позапланові перевірки дитячих дошкільних закладів таких як: ДНЗ № 6 «Волошка» та ДНЗ № 5 «Берізка» розташованих в м. Яготин.
16 Січня, 2020 р., 13:54
У четвер, 16 січня 2020 року, відбудеться презентація нововведення в сервісних центрах МВС Київщини – відеофіксації процесу складання кандидатами у водії практичних іспитів на право керування транспортним засобом.
16 Січня, 2020 р., 12:35
Чинним законодавством передбачено, що кожна сім’я, в якій народилася дитина, має право отримати державну допомогу при її народженні. Держава надає підтримку, але і залишає за собою право перевіряти цільове використання цих грошей.
15 Січня, 2020 р., 16:52
Працівниками Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та сім’ї Яготинської районної державної адміністрації, спільно із  інспектором з ювенальної превенції  Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області було організовано ряд заходів із попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
15 Січня, 2020 р., 12:26
Шановні жителі Яготинщини незабаром, 19 січня,  ми будемо святкувати одне із дванадцяти найбільших християнських свят – Хрещення Господнє або Богоявлення. Найпоширенішою традицією на Водохреща була й залишається традиція купання в освяченій ополонці. Щороку дедалі більше українців наважуються зануритися в крижану освячену воду. Вважається, що в цей день вона набуває цілющих властивостей.
15 Січня, 2020 р., 11:50
15 січня 2020 року на базі Яготинського НВК № 3 Яготинським РС спільно із заступником голови Яготинської райдержадміністрації В.Гончаром, завідуючим сектору з питань цивільного захисту та інфраструктури адміністрації О.Головченком проведено практично-тренувальні навчання на події.
15 Січня, 2020 р., 10:22
15 січня з метою забезпечення безпеки людей під час проведення заходів на водних об’єктах пов’язаних із відзначенням  свята «Водохреща» 19 січня 2020 року 28- ДПРЧ м. Яготин було проведено додаткові практичні заняття з караулами по використанню засобів рятування на воді та кризі (кінець «Олександрова», рятувальне коло, гумовий човен).
14 Січня, 2020 р., 12:49
14 січня 2020 року в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Яготинського районного сектору провели профілактичну бесіду з учнями Сулимівського НВК с. Сулимівка.
14 Січня, 2020 р., 09:49
Земельна реформа в Україні
13 Січня, 2020 р., 10:17
Законом України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) передбачено чотири типи декларацій суб'єкта декларування та одне повідомлення до Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – НАЗК ):