Інспекторський склад Яготинського районного сектору провів позапланові перевірки дитячих дошкільних закладів

Дата: 16.01.2020 13:55

В період з 15 січня по 16 січня інспекторський склад Яготинського районного сектору провів позапланові перевірки дитячих дошкільних закладів таких як: ДНЗ № 6 «Волошка» та ДНЗ № 5 «Берізка» розташованих в м. Яготин.

В навчальних закладах рятувальниками було проаналізовано стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан шляхів евакуації з приміщень садочку, стан утримання електрогосподарства, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням, а також наявність та працездатність систем протипожежного захисту.

Відповідальним за пожежну безпеку було вказано на всі недоліки, які були виявлені під час проведення перевірки та наголошено про їх термінове усунення.

З працівниками були проведені інструктажі.