28 Січня, 2020 р., 18:50
Яготинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – ЦСССДМ)  бере участь у реалізації державних, галузевих, регіональних та районних програм: районна комплексна програма підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» на 2018-2021 роки», та інших програмах соціального становлення і соціальної підтримки, розробляє та впроваджує профілактичні та реабілітаційні заходи соціальної допомоги сиротам, інвалідам та їх родинам, неповним, багатодітним, кризовим, малозабезпеченим сім’ям, а також дітям, молоді та жінкам, які зазнали насильства, потрапили в кризові ситуації; займається профілактикою негативних явищ (наркоманія, СНІД, алкоголізм, тютюнопаління) у дитячому та молодіжному середовищах.
28 Січня, 2020 р., 18:49
МОЗ України наголошує, що станом на сьогодні немає жодного підтвердженого випадку нового коронавірусу 2019-nCoV в Україні.
28 Січня, 2020 р., 18:46
У  Яготинському районі розпочались превентивні заходи, спрямовані на запобігання вживання наркотичних засобів серед підростаючого покоління.
27 Січня, 2020 р., 18:45
24 січня 2020 року відбулося засідання чергової 49-ї сесії Яготинської районної ради VІI скликання, яку провів голова районної ради Гайдай П.В. . В роботі пленарного засідання взяли участь виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сухенко Т.П., керівник Бориспільської місцевої прокуратури Головка Л.С., районний військовий комісар, майор  В.І. Пронін, міський та сільські голови, керівники структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій, працівники виконавчого апарату районної та міської рад, представники громадськості та засобів масової інформації.
27 Січня, 2020 р., 18:31
Відповідно до Плану спільних заходів Міністерства культури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства соціальної політики України, з метою ознайомлення з міжнародним досвідом у сферах культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, обговорення перспективи реалізації спільних культурно-освітніх проектів, розвитку міжнародного волонтерського руху, у 2020 році заплановано ряд міжнародних заходів, у тому числі за участю представників закладів освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної політики, громадськості, зокрема:
27 Січня, 2020 р., 17:53
24 грудня 2019 року Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг встановила нові тарифи на доставку газу та змінила порядок оплати послуг з доставки газу. З січня цього року  вартість послуги з доставки газу виключена з загального рахунку за газ і виставлена окремим платежем.  Розділення рахунків відбудеться для споживачів усієї країни.
27 Січня, 2020 р., 17:50
Кожна дитина мріє про диво, про здійснення найзаповітніших мрій та про втілення справжньої новорічної казки. Не є виключенням і діти, які з різних причин не відчували тепла та любові від рідних батьків. Такі діти виховуються в дитячих будинках сімейного типу, що функціонують в Яготинському районі . Зараз у районі налічується 2 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та власних 5 дітей.
27 Січня, 2020 р., 17:47
24 січня 2020 року на базі ДНЗ №4 «Пролісок»  методистом районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації  Миненок О. В. було проведено засідання районного методичного об'єднання старших медичних сестер закладів дошкільної освіти на тему: «Профілактика ГРЗ та грипу в закладах дошкільної освіти».
27 Січня, 2020 р., 17:40
Живи, Україно, живи для краси, Для сили, для правди, для волі! Шуми, Україно, як рідні ліси, Як вітер в широкому полі.
27 Січня, 2020 р., 17:36
Ситуація на ринку праці характеризується позитивною динамікою. Зокрема, за останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, кількість зайнятого населення у віці 15-70 років за 9 місяців 2019 року, у порівнянні відповідним періодом 2018 року, зросла на 219 тис. осіб та становила 16,6 млн осіб. Рівень зайнятості зріс з 57,2% до 58,3%.