Цільове використання державних коштів на виплату допомоги при народженні дитини перебуває під контролем

Дата: 16.01.2020 12:35
Кількість переглядів: 269

Фото без описуЧинним законодавством передбачено, що кожна сім’я, в якій народилася дитина, має право отримати державну допомогу при її народженні. Держава надає підтримку, але і залишає за собою право перевіряти цільове використання цих грошей.

Протягом  2019 року до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від управління соціального захисту населення Яготинської РДА надійшло 258 повідомлень про призначення державної допомоги при народженні дитини.

Фахівцями центру проведено перевірки. Приємно зазначити, що нецільового використання призначених коштів не виявлено (виплати сім’ям не припинено).

Отже, якщо ви подали заяву про надання допомоги від держави, будьте готові до того, що вас можуть перевірити. Не варто перешкоджати здійсненню перевірки: інформація буде подана до управління соціального захисту населення, і як результат – вас очікує припинення виплат зазначеної допомоги.

Іноді, при виконанні своїх службових обов’язків, спеціалісти чують незадоволення у свій бік. У цьому разі варто зазначити, що хороша мама/тато не будуть приховувати умови, в яких перебуває їх дитина.

Краще навпаки, скористатися приходом фахівця і дізнатися  про послуги, які надає Центр, отримати консультацію щодо догляду за новонародженою дитиною, її повноцінного розвитку та подальшого виховання, а також, за потреби, отримати роз’яснення законодавства України щодо державних соціальних допомог, пільг, на які сім’я має право.

Яготинський  районний  ЦСССДМ« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування