27 Січня, 2020 р., 17:34
Орест Вітик: «81% платників податків Київщини подають звітність в електронному вигляді»
27 Січня, 2020 р., 17:21
В період з 22 по 23 січня інспекторський склад Яготинського районного сектору провів позапланові перевірки загальноосвітніх закладів таких як: Лемешівський НВК, Ничипорівський НВК та Лемешівський ДНЗ.
27 Січня, 2020 р., 17:20
23 січня о 12:53  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про загорання житлового будинку в м. Яготин по вул. Пасічна. На місце виклику направлено 2  відділення 28 – ДПРЧ м. Яготин
22 Січня, 2020 р., 17:33
Інформуємо, що Міністерством освіти і науки України разом з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства підготовлено анкету для проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу.
22 Січня, 2020 р., 17:17
Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.01.2020 № 128/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 20 січня по 30 березня 2020 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).
22 Січня, 2020 р., 07:19
Дорогі друзі, нині великий день - день Соборності України. Як і День Незалежності, він знаменує собою одну з найбільших перемог нашого народу в історії - возз’єднання на своїй землі, в одній державі, визволених з неволі двох частин України: Наддніпрянщини і Західної України.
21 Січня, 2020 р., 18:22
На Київщині запрацювала відеофіксація практичного іспиту на право керування автомобілем
21 Січня, 2020 р., 18:11
На початку нового календарного року зазвичай прийнято підбивати підсумки, аналізувати результати  роботи та планувати нові кейси у своїй діяльності та в роботі колективу.  Тож на найактуальніші журналістські запитання 2019 року на адресу керівників сервісних центрів МВС про перебіг реформування на Київщині колишніх МРЕВ у сучасні відкриті офіси з клієнтоорієнтованим персоналом, про плани і новації у сфері надання державних послуг розповідає начальник Регіонального сервісного центру МВС в Київській області Микола ГОРБОНОС.
21 Січня, 2020 р., 18:09
Призначити належного користувача на авто можна не виходячи з дому, щоб у разі автоматичної фото- або відеофіксації порушень ПДР штрафи отримувала особа, яка користується автомобілем, а не його власник
21 Січня, 2020 р., 18:05
21 січня рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Капустинці з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.