06 Лютого, 2020 р., 21:17
06 лютого, новопризначений голова Яготинської районної державної адміністрації Олександр Кудрявський провів робочу зустріч із заступником голови Київської обласної державної адміністрації Олегом Торкуновим, директором Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Максимом Іоновим, головою Яготинської районної ради Петром Гайдаєм та головними лікарями закладів охорони здоров’я Вадимом Нескороженим та Іваном Сахном.
06 Лютого, 2020 р., 17:01
Відновлення та заміна посвідчення водія - одна з найбільш популярних послуг сервісних центрів МВС: щороку за нею звертається більше 500 000 українців. Так само як і замовлення індивідуальних номерних знаків чи перевірка авто за VIN-кодом, цей сервіс відтепер доступний онлайн в  електронному кабінеті водія.
06 Лютого, 2020 р., 15:48
Для визначення змістовного наповнення та оптимальних форм роботи з дітьми,які б забезпечили перехід з дошкільної освітньої ланки до нових умов шкільного навчання з найменшими психологічними труднощами вчителі початкової ланки на засіданнях творчої групи вирішують важливі завдання.
06 Лютого, 2020 р., 15:13
Голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов представив нового голову Яготинської райдержадміністрації. Згідно з Розпорядженням № 91/2020-рп, яке Президент України підписав 31 січня, ним став Олександр Кудрявський.
06 Лютого, 2020 р., 09:23
Нещодавно, 30 січня 2020 року у Київській дитячій музичній школі № 9 відбувся мистецький захід в рамках обміну педагогічним досвідом та творча зустріч за участі учнів та викладачів мистецьких шкіл області, а саме:  Яготинської ДШМ та ДМШ, Переяслав-Хмельницької ДМШ ім.. П. Сениці, Київської СМШі ім. М. Лисенка.
05 Лютого, 2020 р., 19:48
Уряд прийняв рішення щодо оздоровлення дітей журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, чорнобильців та аграріїв.
05 Лютого, 2020 р., 19:45
Сто днів на посаді очільник Київщини Олексій  Чернишов відзначає в робочих поїздках областю, де тривають призначення голів районних державних адміністрацій. Інтенсивний графік зустрічей та спілкування – звичайний ритм голови обласної державної адміністрації. В такому темпі нова команда працює з листопада минулого року. Перші три місяці  – це час, за який підбивають певні підсумки та зосереджуються на реалізації планів.
05 Лютого, 2020 р., 19:39
05 лютого інспекторський склад Яготинського районного сектору провів позапланову перевірку Яготинського медичного коледжа.
05 Лютого, 2020 р., 19:33
05 лютого о 14:29  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про загорання господарчої будівлю в с. Лозовий Яр по вул. Незалежності. На місце виклику направлено 2  відділення 28 – ДПРЧ м. Яготин По прибуттю на місце виклику розвідкою було встановлено, що вогнем охоплено покрівлю та перекриття  господарчої будівлі. Пожежу було локалізовано о 14:55 та повністю ліквідовано о 15:00. Внаслідок пожежі вогнем знищено перекриття та покрівлю на площі 5 м2.. До гасіння пожежі залучено 2 одиниці техніки та 6 чоловік особового складу. Завдяки злагодженим та оперативним діям рятувальників було врятовано господарчу будівлю.