Інтегрований та компетентністний підхід до освітньої діяльності

Дата: 06.02.2020 15:48
Кількість переглядів: 303

Фото без описуДля визначення змістовного наповнення та оптимальних форм роботи з дітьми,які б забезпечили перехід з дошкільної освітньої ланки до нових умов шкільного навчання з найменшими психологічними труднощами вчителі початкової ланки на засіданнях творчої групи вирішують важливі завдання.

Так 6 лютого 2020 року на базі Яготинської ЗОШ № 1 методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту проведено  семінар-тренінг з теми «Інтегрований підхід до розвитку інтелектуально-творчих умінь учнів початкових класів». Кудря В.В. та Іваненко О.П. (Яготинська ЗОШ № 1) провели майстер-класи зі створення лепбука, як форми організації пошукової діяльності, інтеграції предметів в курсі «Я досліджую світ», використання ігрових наборів ЛЕГО для зацікавлення учнів, створення ситуації успіху.

Ділову гру з використання геоборда (математичного планшета)  провела Обиюх С.В. (Капустинський НВК). Вона продемонструвала форми і методи роботи, які сформують у дітей вміння мислити, аналізувати порівнювати, виділяти головне.

З особливостями роботи з дітьми, які мають вади мовлення, письма та перебувають на інклюзивному навчанні поділилась досвідом вчитель-логопед Яготинської ЗОШ № 1 Мовчан О.Г.

Методист районного методичного кабінету Висоцька Н.І та керівник творчої групи Кошанська Л.О. презентували тематичний кейс «Зимові свята», де вміщено ряд цікавих вправ і завдань щодо діяльності на інтегрованих уроках.

Вчителі поділилися досвідом використання інтернет ресурсів зі створення оптимального освітнього середовища та прийняли відповідні рішення за темою засідання.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування