Мистецькі зустрічі

Дата: 06.02.2020 09:23

Фото без описуНещодавно, 30 січня 2020 року у Київській дитячій музичній школі № 9 відбувся мистецький захід в рамках обміну педагогічним досвідом та творча зустріч за участі учнів та викладачів мистецьких шкіл області, а саме:  Яготинської ДШМ та ДМШ, Переяслав-Хмельницької ДМШ ім.. П. Сениці, Київської СМШі ім. М. Лисенка.

А розпочалася зустріч із концертної програми, в якій прозвучали популярні класичні твори різних жанрів та стилів у виконанні наступних учасників: Владислави Ткаленко, Анастасії Седракян, Ади Розентрегер, Олександри  Прокопчук, клас старшого викладача Яготинської ДШМ та Київської ДМШ № 9  З.П. Гудкової; Катерини  Кириченко, Вікторії   Блінської, клас викладача Переяслав-Хмельницької  ДМШ ім. П. Сениці  Н.А. Павелко;  Владислави    Гаєнко, Богдана  Лисенка, клас викладачів-методистів О.М. Корінець, Т.В. Абаєвої, М.О. Калініної Київської СМШі  ім. М. Лисенка та концертмейстери Н.А. Михайленко, В.О. Озеракіна, В.Л. Сироватко.

У своєму виступі юні музиканти проявили чудові виконавські навички гри на скрипці, чим приємно вразили присутніх в залі глядачів, серед яких були учні, батьки та викладачі  мистецьких шкіл Київської області.

По закінченню концерту, старший викладач   З.П Гудкова ознайомила слухачів з  методичною розробкою та провела майстер-клас  на тему: «Специфіка роботи з ансамблями малої форми учнів-скрипалів молодших та старших класів ДМШ».  Детально продемонструвала свій багаторічний педагогічний досвід з використанням сучасних інноваційних методів, принципів та форм роботи з ансамблями малої форми учнів – скрипалів.

Заняття колективним музиченням, особливо ансамблями малої форми, сприяють дружнім стосункам між дітьми, формують цілеспрямованість, працездатність, волю, відповідальність. Тому там, так доречна теза товариської спільноти «Один за всіх і всі за одного».

Продовженням заходу стала ще одна цікава творча зустріч та майстер-клас на тему: «Особливості роботи з  учнями-скрипалями над творами великої форми» старшого викладача кафедри скрипки Національної музичної академії України ім. П. Чайковського, артистки Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України, лауреата Міжнародних конкурсів С.М Семчук з учнями  названих вище мистецьких шкіл. Вона щедро поділилася секретами своєї професійної педагогічної майстерності  та продемонструвала сучасні методи роботи з учнями.

Всі учасники заходу висловлюють щиру вдячність директору Київської ДМШ № 9 Є.Ю Яковенко, завучу  О.І. Ігнат’євій та завідуючій відділом струнно-смичкових інструментів І.А.  Шлапак за підтримку в організації та проведенні такої цікавої творчої зустрічі.

Старший викладач  Яготинської ДШМ та Київської ДМШ                         З.П. Гудкова