Відбулось засідання комісії з розгляду заяв громадян з питань призначення державних соціальних допомог, субсидій малозабезпеченим сім’ям

Дата: 12.03.2020 16:55

Фото без описуДля вирішення проблем жителів району, підтримки й соціального захисту малозабезпечених сімей, для забезпечення мінімальних соціальних гарантій, 12 березня 2020 року,  під керівництвом першого заступника голови адміністрації Т.П.Сухенко відбулось засідання комісії з розгляду заяв громадян з питань призначення державних соціальних допомог, субсидій малозабезпеченим сім’ям.

З метою повного та об’єктивного розгляду заяв громадян при вирішенні питань про надання субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям на засіданні було розглянуто та враховано наявність виняткових обставин у цих сім’ях. Загалом комісією розглянуто 30 заяв.

Кожне таке звернення розглядалося індивідуально, рішення про відмову, або призначення субсидій у таких випадках члени комісії приймали після обговорення з урахуванням нагальної потреби кожної з родин щодо отримання субсидії