22 Березня, 2020 р., 09:53
З понеділка, 23 березня 2020 року, в населених пунктах Київської області вводяться нові правила роботи громадського транспорту та інші обмеження переміщення громадян для запобігання поширення коронавірусу.
21 Березня, 2020 р., 13:58
В період з 19 по 20 березня 2020 року до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло 8  повідомлень про загорання сухої трави та очерету в с. Сотниківка, с. Кулябівка та в м.Яготин. На місця виклику були направлені чергові  відділення 28 – ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин. По прибуттю на місця викликів було встановлено, що горить очерет та трав’яний настил загальною площею близько 5 га.
21 Березня, 2020 р., 12:06
Підрозділами  Головного  управління  Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області проводиться постійне інформування населення про дотримання заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу. Всього в заходах приймає участь 32 одиниці спеціальної  техніки, що курсує в усіх районах області.
20 Березня, 2020 р., 14:10
Василь Володін тимчасово виконуючий обов`язки голови Київської обласної адміністрації про поточний стан справ із протидії коронавірусу на ранок 20 березня 2020.10:00
20 Березня, 2020 р., 09:19
В умовах сьогодення та введенням карантину на всій території країни, велика кількість підприємств тимчасово припиняють свою діяльність. Однак, Управління поліції охорони завжди стоїть на варті Вашого захисту, та пропонує свої послуги для цілодобової охорони різних форм власності.
19 Березня, 2020 р., 17:24
Керівництво комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» працює над посиленням протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусу.
19 Березня, 2020 р., 17:20
19 березня 2020 року відбулось позачергове засідання сесії Яготинської міської ради, на якому рішенням депутатів міської ради  виділено субвенцію на районний бюджет в сумі 1, 6 млн. грн. на поліпшення матеріально-технічного забезпечення закладів охорони здоров’я та боротьбу з поширенням респіраторних інфекцій, викликаних короновірусом COVID-19.
19 Березня, 2020 р., 11:20
19 березня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг Василя Володіна, тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації та Максима Іонова, директора департаменту охорони здоров’я КОДА з приводу поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.