24 Березня, 2020 р., 16:18
25 березня 2020 року о 16:00 відбудеться он-лайн брифінг Василя Володіна, тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації та Максима Іонова, директора департаменту охорони здоров’я КОДА з приводу поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області. Участь у брифінгу також візьме представник місцевого самоврядування.
24 Березня, 2020 р., 16:00
Сьогодні Київщина отримала першу партію засобів індивідуального захисту для медиків. Це одноразові комбінезони та маски високого захисту. Їхня кількість закриває всі першочергові потреби області.
24 Березня, 2020 р., 15:58
За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 24 березня в Україні 84 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу зафіксовано 11 нових випадків. Наразі коронавірусну хворобу виявлено у:
24 Березня, 2020 р., 15:06
Шановні мешканці Київщини!
24 Березня, 2020 р., 15:05
Управління Держаної казначейської служби України в Яготинському районі Київської області повідомляє, що  на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19», наказу Головного управління Державної казначейської служби України у Київській області від 16.03.2020 № 12-од «Про затвердження профілактичних заходів», з метою попередження та запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції  COVID-19  ТИМЧАСОВО ДО 03.04.2020 ОБМЕЖЕНО ДОСТУП ДО СЛУЖБОВИХ ПРИМІЩЕНЬ УДКСУ В ЯГОТИНСЬКОМУ РАЙОНІ
24 Березня, 2020 р., 09:41
ДТЕК прийняв ряд превентивних заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу на підприємствах і мінімізації ризиків поширення інфекції в містах присутності бізнесу. Діючи в інтересах України, турбуючись про здоров'я своїх клієнтів та співробітників компанія закликає мешканців області віддавати перевагу дистанційним сервісам. Про особливості передачі показів лічильників юридичними особами в умовах карантину розповідає Київобленерго.
23 Березня, 2020 р., 16:06
У зв’язку з загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що розташовані на території Київської області призупиняють особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги і повністю переходить на надання правових послуг дистанційно.
23 Березня, 2020 р., 15:31
В м.Яготин курсує спецтранспорт для підвезення працівників установ, що забезпечують життєдіяльність району – медиків, надзвичайників, поліцейських, працівників продуктових магазинів, аптек, банківських установ, пошти та АЗС.
23 Березня, 2020 р., 12:16
Кожному жителю планети хочеться насолоджуватися мирним небом, виховувати дітей, піклуватися про батьків, тобто щоб життя було повноцінним та радісним. Нажаль, сучасні реалії змушують нас захищатися від агресивних дій гострої респіраторної інфекції, сприченоної коронавірусною інфекцією.