23 Березня, 2020 р., 10:43
За даними ЦГЗ, станом на 10:00 23 березня в Україні 73 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 26 нових випадків.
23 Березня, 2020 р., 10:41
З настанням весняного періоду на Яготинщині різко збільшилася кількість пожеж на відкритих територіях. Майже щодня реєструються випадки горіння сухостою, сміття, очерету, тощо. Так в період з 04 по 21 березня рятувальники Яготинського РС ГУ ДСНС України в Київській області залучалися до ліквідації понад 20 пожеж плавнів та сухої рослинності в м. Яготин та с. Червоне, Кулябівка, Засупоївка, Супоївка, Добраничівка, Богданівка, Черняхівка та ін. Загалом протягом даного періоду вогнем було знищено більше 15 га рослинності.
23 Березня, 2020 р., 10:15
23 березня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг Василя Володіна, тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації та Максима Іонова, директора департаменту охорони здоров’я КОДА з приводу поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.
23 Березня, 2020 р., 08:31
Антон Борисенко: Введення карантину, припинення руху громадського транспорту та просто здоровий глузд дбати про здоров‘я своє та оточуючих вчить нас дивитися на звичні речі іншими очима.
23 Березня, 2020 р., 08:14
«Шановні громадяни, Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метра та дотримуватись заходів особистої гігієни. Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх yciм необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю. Дисципліна та виконання ycix особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції! Пам’ятайте, відповідальність-рятує життя!»
23 Березня, 2020 р., 08:10
20 березня рятувальники Яготинського району на спецавтомобілі курсують місцевими вулицями, передаючи по гучномовцю важливу інформацію щодо заходів безпеки під час карантину через небезпеку поширення коронавірусу. Маршрут прокладено вулицями з найбільшим скупченням людей. Співробітники ДСНС сподіваються, що така профілактична робота допоможе зменшити розповсюдження даного вірусу та зберегти життя та здоров’я людей.
23 Березня, 2020 р., 08:07
Нерідко дитяча допитливість призводить до травмування, а щонайгірше — може навіть коштувати життя. У період вимушених канікул питання безпеки юних українців набуває особливої актуальності, адже найближчі дні вони найвірогідніше залишаться без належної уваги дорослих.
22 Березня, 2020 р., 13:51
Яготинська районна державна адміністрація закликає мешканців району долучитися до флешмобу #Я ЗАЛИШАЮСЬ ВДОМА.
22 Березня, 2020 р., 13:25
Відповідно ПРОТОКОЛУ позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуаційвід 21.03.2020 № 6 "Про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та введення додаткових обмежувальних заходів на території Київської області. та ПРОТОКОЛУ позачергового засідання Яготинської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22.03.2020 №8 "Про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та введення додаткових обмежувальних заходів на території Яготинського району рух громадського транспорту переходить в режим спецрейсу.
22 Березня, 2020 р., 11:48