До уваги жителів міста Яготина !

Дата: 19.03.2020 17:24

Фото без описуКерівництво комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» працює над посиленням протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусу.

Зокрема, працівниками КП «Комунальник» з  20 березня 2020 року з 06:00 до 08:00 години ранку, та в подальшому щодня на час встановленого карантину, проводитимуться роботи з  дезінфекції місць громадського транспорту (зупинок) та місць масового відпочинку громадян (лавок)  дезінфікуючим засобом «ХЛОРАНТИН» АКТИВ.

Так, комунальники вирішили посилити заходи безпеки та проводити дезінфекцію, обробляти павільйони очікування на вулицях міста та лавки у парках та скверах, тощо.