26 Березня, 2020 р., 20:35
25 березня о 14:20  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про загорання недіючої господарчої будівлі, сухої трави та чагарників на території птахофабрики по вул. Зарічна. На місце виклику направлено 3  відділення 28 – ДПРЧ м. Яготин.
26 Березня, 2020 р., 16:39
В період з 23 по 26 березня 2020 року до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло 10  повідомлень про загорання сухої трави, чагарників та очерету в с. Ничипорівка – 2 раза, с. Лемешівка, с. Райківщина та в м. Яготин – 2 раза. На місце виклику були направлені чергові  відділення 28 – ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин. По прибуттю на місця викликів було встановлено, що горить очерет, чагарники та трав’яний настил загальною площею понад 20 га. Внаслідок пожежі вогнем знищено очерет, чагарники та трав’яний настил загальною площею понад 20 га.
26 Березня, 2020 р., 15:08
Сьогодні перед усіма нами стоїть надзвичайно важливе завдання – не допустити поширення коронавірусної інфекції на території Яготинського району. Це не просте завдання, якому в багатьох країнах світу вчасно не приділили достатньої уваги, наслідки чого ми спостерігаємо сьогодні.
26 Березня, 2020 р., 14:35
Коронавірусна інфекція, як і прогнозувалося, дісталася Київщини. На Яготинщині станом на 26 березня 2020 року, випадків захворювання та підозр на СОVID-19, не зафіксовано. Відтак маємо максимально ефективно використати час на підготовку до можливої роботи в умовах епідемії.
26 Березня, 2020 р., 11:21
Українцям не будуть нараховувати пені та штрафи за невчасну сплату за житлово-комунальні послуги. Крім того, субсидії та усі види соціальної допомоги, термін дії яких закінчується, перепризначать автоматично. Про це повідомила Міністр соціальної політики Марина Лазебна.
26 Березня, 2020 р., 11:15
Звертаємо увагу, що 17 березня 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», яким визначається, що на період дії карантину або обмежувальних заходів та протягом 30 днів з дня його відміни забороняється:
26 Березня, 2020 р., 11:05
Оперативна інформація про захворюваність на ГРВІ та пневмонію в Яготинському районі.
26 Березня, 2020 р., 10:34
Щиро вітаю з професійним святом - Днем Національної гвардії України! Від першого дня існування нового військового формування ви з гідністю і честю виконуєте відповідальні завдання із захисту територіальної цілісності держави, забезпечення безпеки її громадян.