ГОТУЄМОСЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ У ФОРМІ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

Дата: 29.05.2020 15:00

Фото без опису2019/2020 навчальний рік завершився. У цьому році в 702 закладах загальної середньої освіти, серед яких 661 заклад комунальної форми власності, навчалося понад 223 тис. школярів, що майже на 11 тисяч більше у порівнянні з минулим роком.

Більшість шкіл, а саме 455 (67,3% від загальної кількості), розташовані в сільській місцевості, в містах їх налічується 216 (32,6%).

Учні 9-х класів до 15.05.2020 отримають документи про здобуття загальної середньої освіти. А ось в учнів 11-х класів попереду нелегкі випробування – проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Важливою складовою підготовки до проведення ДПА у формі ЗНО є  пробне зовнішнє незалежне оцінювання, яке відбудеться 15 та 17 червня 2020 року. В області працюватиме 47 пунктів тестування, де спробують свої сили понад 7,5 тис. здобувачів освіти.

Сама ж державна підсумкова атестація у формі зовнішнього незалежного оцінювання проходитиме в період з 25 червня по 17 липня 2020 року.

Тести з 9 предметів, визначених Міністерством освіти і науки України, складатимуть 9597 випускників закладів загальної середньої освіти, 1483 учні професійної (професійно-технічної) освіти та  2137 студентів закладів  фахової передвищої освіти.

Пункти проведення ЗНО створено на базі закладів освіти  в усіх містах та окремих районних центрах. Мережу цих пунктів затверджено спільним наказом Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Упродовж усієї кампанії з проведення ЗНО в області відбудеться понад 200 сесій у 60 пунктах тестування, де буде облаштовано понад 1000 аудиторій для здобувачів освіти. Найбільшу кількість пунктів, а саме 58, визначено для проведення оцінювання знань з української мови і літератури.

Нагадуємо раніше оприлюднені дати проведення ДПА у формі ЗНО:

математика — 25 червня;

українська мова і література — 30 червня;

фізика — 2 липня;

іспанська, німецька, французька мови — 6 липня;

англійська мова — 7 липня;

історія України — 9 липня;

біологія — 13 липня;

географія — 15 липня;

хімія – 17 липня.

Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня – 11 серпня, а її результати буде оприлюднено до 14 серпня.

Департамент освіти і науки КОДА