31 Липня, 2020 р., 08:05
Під час карантину працівники Яготинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді продовжують виконувати свою роботу  та тримають на постійному контролі сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах. Найбільш соціально вразливими є сім’ї з дітьми, де батьки з певних причин (алкоголізм, безробіття, через хворобу, малозабезпеченість) не можуть забезпечити належного утримання та догляду за дитиною та сім’ї, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.
30 Липня, 2020 р., 15:36
За перше півріччя платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, забезпечили надходження до місцевих бюджетів на суму майже 208 млн грн. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. Він підкреслив, що динаміка приросту порівняно з відповідним періодом минулого року складає 15%, що у грошовому вираженні дорівнює 27,6 млн. грн.
30 Липня, 2020 р., 12:51
В рамках заходів до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми Яготинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено ряд заходів.
30 Липня, 2020 р., 11:23
За даними Центру громадського здоров’я, станом на 30 липня в Україні зафіксовано 1197 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Загалом в Україні 68 794 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1673 летальні, 38 154 пацієнти одужало. Проведено 1 013 793 ПЛР-дослідження. Усього за добу одужало 760 пацієнтів.
30 Липня, 2020 р., 11:03
В Україні сьогодні відбуваються позитивні зміни – перехід на нову європейську систему адміністративно-територіального устрою. Утворення нових та ліквідація існуючих районів забезпечить відповідність системи адміністративно-територіального устрою районного рівня України сучасним вимогам та європейським стандартам, що, в свою чергу, сприятиме визначенню обґрунтованої територіальної основи для діяльності органів виконавчої влади та відповідних органів місцевого самоврядування.
30 Липня, 2020 р., 11:03
Центри професійного розвитку педагогів консультуватимуть вчителів, надаватимуть психологічну підтримку та поширюватимуть інформацію про можливості підвищення кваліфікації. Відповідне Положення, яке регулює діяльність таких центрів, Уряд затвердив 29 липня 2020 року.
30 Липня, 2020 р., 09:55
В рамках проведення інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, з метою попередження торгівлі людьми та підвищення обізнаності громадян щодо безпечної міграції, 29 липня 2020 року  в Яготинському районному  відділі Центрального міжрегіонального Управління Державної міграційної служби у м.Києві та Київській області, працівниками  Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї спільно із інспектором з ювенальної превенції  Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області проведено робочу зустріч з Тимченком Василем Миколайовичем начальником  Яготинського районного відділу ДМС та здійснено інформування жителів району щодо питань протидії торгівлі людьми, форм експлуатації людей, як уберегтися від потрапляння у процес торгівлі людьми  та розповсюджено  інформаційні буклети: «#Людинанетовар» , «Якщовипотрапилиуситуаціюколи», «#ПротиДійuaТоргівлі людьми».
30 Липня, 2020 р., 08:46
Уряд схвалив Прогноз економічного і соціального розвитку України на 2021 – 2023 роки
29 Липня, 2020 р., 17:08
Наразі учасниками проєкту стануть ще 22 підприємства-експортери, що працюють в зоні діяльності Київської митниці Держмитслужби. З них територіально 11 знаходяться в Київській області,  9 на Житомирщині, 2 підприємства розташовані в Києві.
29 Липня, 2020 р., 17:01
Яготинська районна державна адміністрація у рамках взаємодії у сфері кібербезпеки та кіберзахисту підписала Меморандум з Службою безпеки України, щодо організації взаємодії з питань обміну інформацією щодо кіберінцидентів з використанням платформи MISP-UA.