03 Серпня, 2020 р., 14:57
03 серпня о 10:20 до оперативно–диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання сміття в с. Капустинці. На місце виклику було направлено черговий караул 28–Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин.
03 Серпня, 2020 р., 14:17
04 серпня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.
03 Серпня, 2020 р., 08:28
01 серпня о 16:30 до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про загорання горищного приміщення багатоквартирного п’ятиповерхового житлового будинку в м. Яготині по вул. Незалежності. На місце виклику направлено 2 відділення 28 – ДПРЧ м. Яготин
03 Серпня, 2020 р., 08:26
31 липня о 14:50  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про загорання сухої трави в м. Яготин по вул. Переяслівська. На місце виклику направлено 1  відділення 28 – ДПРЧ м. Яготин
03 Серпня, 2020 р., 08:23
Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила нові рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19, а саме затвердила поділ України на «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону» зони. Цей розподіл почне діяти з 3 серпня.
31 Липня, 2020 р., 15:09
Найважливішими міжнародно-правовими документами, які спрямовані на протидію торгівлі людьми, є Протокол про попередження і припинення торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми, та покарання за неї, що доповнює Конвенцію ООН проти транснаціональної організованої злочинності 2000 року (далі також — «Палермський протокол 2000 року»), і Конвенція Ради Європи про заходи щодо протидії торгівлі людьми 2005 року. Цими документами визначено основні поняття торгівлі людьми, окреслено коло суспільнонебезпечних діянь, які підлягають обов’язковій криміналізації, передбачено основні стандарти запобігання, протидії торгівлі людьми, зокрема з метою експлуатації праці, а також захисту та реабілітації жертв цього злочину.
31 Липня, 2020 р., 12:02
З метою недопущення поширення недостовірної інформації щодо закриття Яготинської підстанції екстреної медичної допомоги в м. Яготин, інформуємо.
31 Липня, 2020 р., 11:02
Денис Шмигаль: Університети можуть самі визначати, коли і в якій формі їм починати освітній процес у новому навчальному році
31 Липня, 2020 р., 08:17
30 липня 2020 року о 14:05 до оперативно-диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення від гр. Ч. про виявлення в м. Яготині поблизу вул. Заводської підозрілого предмету схожого на артелерійський снаряд. До місця виклику було направлено фахівця Яготинського РС. Після проведення ідентифікації, стало відомо, що дана небезпечна знахідка – артилерійський снаряд часів Другої Світової війни. Силами групи піротехнічних робіт снаряд був вилучений і в подальшому знищений. З місцевими мешканцями було проведено профілактичну бесіду, щодо правил техніки безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів та правил поводження з ними.
31 Липня, 2020 р., 08:08
За участі працівників Яготинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей та сім’ї, спільно із дільчими та  інспектором з ювенальної превенції  та працівниками Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області організовано та проведено  нічний рейд «Дозвілля молоді».