28 Січня, 2021 р., 10:42
28 січня о 07:33  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу в с. Двірківщина по вул. Двірківська. На місце виклику негайно направлено черговий караул 28 – ДПРЧ м. Яготин
28 Січня, 2021 р., 10:26
Під час опалювального сезону, часу, коли здійснюється інтенсивне використання усіх можливих обігрівальних приладів, небезпека виникнення пожеж набирає загрозливих масштабів.
28 Січня, 2021 р., 08:21
Уряд продовжує роботу над тим, щоб до кінця опалювального сезону тарифи на тепло та гарячу воду для українців не підвищувались.
28 Січня, 2021 р., 08:16
У госпітальних базах Київської області 2 579 інфекційних ліжок підключені до кисню. Це 88% від їх загальної кількості.
28 Січня, 2021 р., 08:15
Кабінет Міністрів України під час чергового засідання 27 січня підтримав рішення про компенсації громадянам, у яких встановлено електроопалення. Як зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, загальна сума компенсацій становитиме 1,4 мільярда гривень.
28 Січня, 2021 р., 08:14
На виконання завдання Президента України Володимира Зеленського Кабінет Міністрів затвердив постанову про здешевлення вартості іпотечних кредитів.
26 Січня, 2021 р., 16:50
Належна організація діяльності новостворених органів місцевого самоврядування в значній мірі залежить від їх документаційного забезпечення, а отже потребує невідкладної організації служб діловодства як структурних підрозділів їх виконавчих органів. Разом із цим, набуває особливої значущості питання забезпечення збереженості документів, утворених у діяльності припинених і новостворених органів місцевого самоврядування, що вимагає заснування архівних підрозділів (архівів) у сільських, селищних, міських радах новоутворених територіальних громад і їхніх виконавчих органах.
26 Січня, 2021 р., 16:49
З метою залучення до співпраці закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, які надають освітні послуги 26 січня 2021 року було проведено круглий стіл, за участю представників закладів освіти: КЗ КОР "Чорнобильський медичний фаховий коледж" Микола Петрович Сосюкало, ДПТНЗ "Яготинський ЦПТО" Василь Олексійович Єрмошин, Яготинський інститут приватного акціонерного товариства "ВНЗ МАУП" Тамара Миколаївна Чорноштан та директора Яготинської районної філії Київського ОЦЗ Оксани Рибак.
26 Січня, 2021 р., 16:26
26 січня 2021 року в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Яготинського районного сектору з дотриманням карантинних вимог провели профілактичну бесіду з вихованцями  Райківщинського ДНЗ в  с. Райківщина.