18 Січня, 2021 р., 08:02
17 січня о 08:05  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу автомобіля в м. Яготин по вул. Шевченка. На місце виклику негайно направлено черговий караул 28 – ДПРЧ м. Яготин
16 Січня, 2021 р., 09:56
В період з 14 по 15 січня інспекторським складом Яготинського районного сектору з дотриманням всих карантинних вимог проведено планову перевірку протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту  авто заправної станції ПП «ТРАНС-ЕКСПРЕС-СРВІС», що знаходиться на території Яготинського району. В ході перевірки проведено перевірку електрогосподарства, первинних засобів пожежогасіння, автоматичної пожежної сигналізації, протипожежне водопостачання, навчання персоналу до дій при виникненні пожеж, засобів індивідуального захисту та документації, яка регламентує безпечну діяльність АЗС. Під час обстежень проведено  інструктажі та бесіди на протипожежну тематику.
16 Січня, 2021 р., 08:13
На період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби, та протягом 30 днів з дня його відміни, забороняється нарахувати та стягувати неустойки (штрафи або пеню) за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги та припиняти/зупиняти надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх несплати або оплати не в повному обсязі.
16 Січня, 2021 р., 08:11
За прогнозами Українського гідрометеорологічного центру в Україні очікується погіршення погодних умов.
16 Січня, 2021 р., 08:09
Від 14 січня 2021 року, вступає в силу Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» щодо запобігання поширенню хвороби, повідомляє пресслужба Верховної Ради України.
16 Січня, 2021 р., 08:08
Шановні жителі Яготинщини незабаром, 19 січня,  ми будемо святкувати одне із дванадцяти найбільших християнських свят – Хрещення Господнє або Богоявлення. Найпоширенішою традицією на Водохреща була й залишається традиція купання в освяченій ополонці. Щороку дедалі більше українців наважуються зануритися в крижану освячену воду. Вважається, що в цей день вона набуває цілющих властивостей.
16 Січня, 2021 р., 08:04
15 січня о 08:49  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу в с. Лемешівка по вул. Центральна. На місце виклику негайно направлено 2  відділення 28 – ДПРЧ м. Яготин
15 Січня, 2021 р., 15:06
14 січня о 13:13  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу автомобіля на автодорозі Сулимівка – Яготин поблизу с. Двірківщина. На місце виклику негайно направлено 2  відділення 28 – ДПРЧ м. Яготин
15 Січня, 2021 р., 08:44
Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців.
15 Січня, 2021 р., 08:43
Київська облдержадміністрація продовжує моніторити ситуацію щодо тарифів на природний газ для населення. І наразі стало відомо, що Уряд пропонує тимчасово встановити ціну на газ 6,99 грн за метр кубічний для всіх побутових споживачів. Державне регулювання вартості запровадять на період карантинних обмежень або до кінця опалювального сезону.