25 Січня, 2021 р., 10:24
Із 25 січня Україна вийшла з локдауну. Тож Київщина повернеться до адаптивного карантину та тих протиепідемічних обмежень, які діяли в грудні.
24 Січня, 2021 р., 10:15
23 січня о 16:00 до оперативно-диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Кив-Харків поблизу с. Воронівщина сталася дорожньо-транспортна пригода за участю легкового автомобіля “lexus” та вантажного автомобіля “Volvo”.
22 Січня, 2021 р., 11:28
21 січня 2021 року, відбулася робоча зустріч з керівниками та працівниками державних установ, в яких передбачається вивільнення працівників. Директор Яготинської районної філії Київського ОЦЗ Оксана Рибак провела інформаційно-роз`яснювальну роботу щодо поданих звітів форми № 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв`язку із змінами в організації виробництва і праці».
22 Січня, 2021 р., 11:14
Ціноутворення тарифів на комунальні послуги для населення мають бути економічно обґрунтованими та соціально справедливими. Саме тому на Київщині вирішили провести комплексний аудит вартості води, електроенергії, опалення та газу для населення.
21 Січня, 2021 р., 11:55
Відділ контролю в сфері насінництва та росадництва управління фітосанітарної безпеки Головного Управління Держпрожспоживслужби повідомляє, що мораторій на планові перевірки в 2021 скасували – абзацом 1,2 пп. 6 п. 2 розд. ІІ  Закону № 1071 виключено норму зі Закону № 530. За нею заборонялося на час карантину проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності. Тому суб’єктам насінництва  слід чекати на прихід первірки державного нагляду з плановими перевірками. З планами перевірок на 2021 рік можна ознайомитися  на сайті  https://inspections.gov.ua/plan/annual?planningPeriodId=6&regulatorId=34 .
21 Січня, 2021 р., 08:14
Як інформує управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області допомога по тимчасовій втраті працездатності, яка викликана ізоляцією від коронавірусної хвороби, надається Фондом соціального страхування на підставі виданого у встановленому порядку листка непрацездатності із зазначенням причини непрацездатності «ізоляція від COVID-19 – 11».
21 Січня, 2021 р., 08:10
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на своєму засіданні встановила граничний тариф на розподіл газу на рівні 1,79 грн за кубометр.
20 Січня, 2021 р., 16:07
Головне управління ДПС у Київській області нагадує,  що з  01 січня 2021 року  триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом  2020 року. Інформуємо, що податкову декларацію про майновий стан та доходи громадяни можуть подати за власним вибором у один із таких способів: - особисто, або уповноваженою особою; - надіслати поштовим відправленням з повідомленням про вручення та з описом вкладення в конверт (таке відправлення платник має  здійснити не пізніше  аніж за 5-ть днів до закінчення граничного строку подання декларації); - в електронній формі засобами електронного зв’язку (не пізніше останньої години дня, в якому спливає граничний строк подання декларації). Звертаємо увагу, що граничний термін подання декларації за звітний 2020 рік - 30.04.2021 року, а у разі декларування права на податкову знижку декларація подається по 31.12.2021 року (включно). ГУ ДПС у Київській області