88% «КОВІДНИХ» ЛІЖОК НА КИЇВЩИНІ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ КИСНЕМ

Дата: 28.01.2021 08:16

У госпітальних базах Київської області 2 579 інфекційних ліжок підключені до кисню. Це 88% від їх загальної кількості.

Про це сьогодні, 27 січня, під час онлайн-брифінгу повідомив очільник облдержадміністрації Василь Володін.

«Після локдауну кількість нових випадків коронавірусу в області зменшилась втричі, проте ми продовжуємо вдосконалювати роботу наших госпітальних баз. Серед пріоритету – розширення кисневої мережі. 88% «ковідних» ліжок киснем уже забезпечені. Роботу в цьому напрямі продовжуємо», – зазначив Василь Володін.

У департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації уточнюють, що до централізованої кисневої мережі підключені 1549 ліжок, а до концентраторів – 1030.

Згідно з оперативними даними, наразі зайняті 582 ліжка з киснем, ще 1997 залишаються вільними.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА