20 Січня, 2021 р., 15:57
З 30 грудня 2020 року набрали чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції», якими відновлено обов’язок окремих суб’єктів декларування подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані. Такі повідомлення необхідно подавати протягом 10 днів з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (113,5 тис. грн у 2021 році).
20 Січня, 2021 р., 15:55
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 № 691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини», рік тому було запущено єМалятко – першу комплексну послугу за життєвою подією.
20 Січня, 2021 р., 15:53
Існує велике різноманіття об’єктів права власності, одним із найвагоміших та найцінніших об’єктів права власності була і є нерухомість. Державна реєстрація прав на нерухомість і правочинів щодо нерухомості є публічною, здійснюється відповідним органом, який зобов’язаний надавати інформацію про реєстрацію та зареєстровані права в порядку, встановленому законом.
20 Січня, 2021 р., 15:52
На Київщині готуються до проведення комплексного аудиту тарифів на комунальні послуги. Йдеться про вартість води, електроенергії, опалення та газу для населення.
19 Січня, 2021 р., 08:03
Гранична ціна на газ в Україні встановлена на рівні 6,99 грн за кубометр. Таке рішення вже ухвалив Уряд, згідно з дорученням Президента України. Завдяки цьому вартість газу для населення в середньому знизиться на 30%.
19 Січня, 2021 р., 08:02
Жителі Київщини мають можливість змінити постачальника газу на більш вигідного в дистанційному режимі. Процедура займає орієнтовно 15 хвилин.
18 Січня, 2021 р., 08:03
16 січня, у приміщенні Бориспільської районної державної адміністрації відбулася нарада з питань реорганізації районних державних адміністрацій. В нараді взяли участь в.о. голова Бориспільської райдержадміністрації Руслан Дяченко, голова комісії з реорганізації Яготинської районної державної адміністрації Олександр Кудрявський та голова  комісії з реорганізації Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Сергій Дяченко.
18 Січня, 2021 р., 08:02
17 січня о 08:05  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу автомобіля в м. Яготин по вул. Шевченка. На місце виклику негайно направлено черговий караул 28 – ДПРЧ м. Яготин
16 Січня, 2021 р., 09:56
В період з 14 по 15 січня інспекторським складом Яготинського районного сектору з дотриманням всих карантинних вимог проведено планову перевірку протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту  авто заправної станції ПП «ТРАНС-ЕКСПРЕС-СРВІС», що знаходиться на території Яготинського району. В ході перевірки проведено перевірку електрогосподарства, первинних засобів пожежогасіння, автоматичної пожежної сигналізації, протипожежне водопостачання, навчання персоналу до дій при виникненні пожеж, засобів індивідуального захисту та документації, яка регламентує безпечну діяльність АЗС. Під час обстежень проведено  інструктажі та бесіди на протипожежну тематику.