03 Лютого, 2021 р., 13:02
02 лютого 2021 року інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено позапланову перевірку протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту Яготинського РІРЦ м. Яготин.
03 Лютого, 2021 р., 11:03
3 лютого 2021 року о 13:30 директорка департаменту охорони здоров‘я Київської ОДА Олена Єфіменко проведе онлайн-брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області.
03 Лютого, 2021 р., 08:37
02 лютого, в приміщенні адміністрації відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Яготиській районній державній адміністрації. В засіданні взяли участь перший заступник голови адміністрації Олександр Васільєв, перший заступник голови Яготинської міської ради Сергій Овчаренко,начальник  Яготинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Анатолій Омельченко та члени комісії.
02 Лютого, 2021 р., 11:40
01 лютого 2021 року було проведено інформаційний семінар для військовослужбовців, ветеранів АТО/ООС за участю представників "Яготинського бюро правової допомоги" Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
02 Лютого, 2021 р., 11:37
З 09 лютого по 26 лютого 2021 року Національна академія державної прикордонної служби України та Національна академія Національної Гвардії України проводять рекламну компанію щодо умов вступу та навчання.
01 Лютого, 2021 р., 08:31
На нараді з міськими головами та керівництвом НАК «Нафтогаз України» домовлено, що на місцях тарифи на тепло та гарячу воду не зростуть. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму влозі.
28 Січня, 2021 р., 15:27
Вже не перший рік директор Яготинської районної філія Київського ОЦЗ Оксана Рибак співпрацює з начальником Яготинського бюро правової допомоги Олександрою Міклухою щодо реалізації державної політики підвищення рівня правової освіченості та забезпечення зайнятості населення Тому, 28 січня 2021 року з метою подальшої взаємовигідної співпраці відбулася робоча зустріч на базі Яготинської філії, на якій обговорили нагальні питання про отримання безоплатної первинної правової допомоги для соціально вразливих категорій громадян та інших осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості.
28 Січня, 2021 р., 15:25
Не зайвим буде нагадати, що до 01 лютого юридичні особи з чисельністю штатних працівників від 8-ми мають подати Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2020 рік. Наступного понеділка – 01 лютого 2021 – останній день подачі Інформації. Відповідно до ч. 2 ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення» роботодавці зобов’язані виконувати норматив працевлаштування категорій громадян, зазначених у ч. 1 ст. 14 зазначеного Закону, у розмірі:
28 Січня, 2021 р., 10:50
Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» передбачено зростання мінімальної заробітної плати у 2021 році до рівня 6000 грн.
28 Січня, 2021 р., 10:48
За інформацією Українського гідрометцентру у Київській області очікується погіршення погодних умов. Негода вже стала причиною частини аварійних відключень електроенергії в області. Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі вже повернули світло у населені пункти, які були знеструмлені повністю або частково.