20 Січня, 2021 р., 15:57
З 30 грудня 2020 року набрали чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції», якими відновлено обов’язок окремих суб’єктів декларування подавати повідомлення про суттєві зміни у майновому стані. Такі повідомлення необхідно подавати протягом 10 днів з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (113,5 тис. грн у 2021 році).
20 Січня, 2021 р., 15:55
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 № 691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини», рік тому було запущено єМалятко – першу комплексну послугу за життєвою подією.
20 Січня, 2021 р., 15:53
Існує велике різноманіття об’єктів права власності, одним із найвагоміших та найцінніших об’єктів права власності була і є нерухомість. Державна реєстрація прав на нерухомість і правочинів щодо нерухомості є публічною, здійснюється відповідним органом, який зобов’язаний надавати інформацію про реєстрацію та зареєстровані права в порядку, встановленому законом.
20 Січня, 2021 р., 15:52
На Київщині готуються до проведення комплексного аудиту тарифів на комунальні послуги. Йдеться про вартість води, електроенергії, опалення та газу для населення.
19 Січня, 2021 р., 08:03
Гранична ціна на газ в Україні встановлена на рівні 6,99 грн за кубометр. Таке рішення вже ухвалив Уряд, згідно з дорученням Президента України. Завдяки цьому вартість газу для населення в середньому знизиться на 30%.
19 Січня, 2021 р., 08:02
Жителі Київщини мають можливість змінити постачальника газу на більш вигідного в дистанційному режимі. Процедура займає орієнтовно 15 хвилин.
18 Січня, 2021 р., 08:03
16 січня, у приміщенні Бориспільської районної державної адміністрації відбулася нарада з питань реорганізації районних державних адміністрацій. В нараді взяли участь в.о. голова Бориспільської райдержадміністрації Руслан Дяченко, голова комісії з реорганізації Яготинської районної державної адміністрації Олександр Кудрявський та голова  комісії з реорганізації Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Сергій Дяченко.