Яготинська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 26.01.2021 16:49

Фото без описуЗ метою залучення до співпраці закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, які надають освітні послуги 26 січня 2021 року було проведено круглий стіл, за участю представників закладів освіти: КЗ КОР "Чорнобильський медичний фаховий коледж" Микола Петрович Сосюкало, ДПТНЗ "Яготинський ЦПТО" Василь Олексійович Єрмошин, Яготинський інститут приватного акціонерного товариства "ВНЗ МАУП" Тамара Миколаївна Чорноштан та директора Яготинської районної філії Київського ОЦЗ Оксани Рибак.

Оксана Рибак проінформувала про Порядок відбору закладів освіти для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або)  їх проживання в період навчання.

Учасники круглого столу брали активну участь в обговоренні можливості профнавчання зареєстрованих безробітних на базі заявлених закладів освіти.