В ОЗО "Яготинський НВК "СШ - ЗШ І- ІІІ ст. №2" запроваджено карантин

Дата: 17.11.2020 16:13

Фото без опису17 листопада 2020 року, під керівництвом голови адміністрації О.Кудрявського відбулось позачергове засідання Комісії Яготинської районної державної адміністрації з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В рамках засідання присутні розглянули питання щодо протиепідемічного стану на території Яготинського району пов'язаний з гострою респіраторною хворобою COVID - 19.

У зв'язку з високим рівнем захворюваності на гостру респіраторвну вірусну інфекцію (грип), членами комісії прийнято рішення рекомендувати відділу освіти, молоді та спорту адмінітрації запровадити карантин в ОЗО "Яготинський НВК "СШ - ЗШ І- ІІІ ст. №2" з 17.11.2020 по 29.11.2020. Детальніше з протоколом можна ознайомитися перейшовши за посиланням.

Протокол Комісії ТЕБ І НС Яготинської районної державної адміністрації