Служба за контрактом в Національній гвардії України

Дата: 18.11.2020 14:01

18 листопада 2020 року на базі Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості відбувся захід - Презентація роботодавця в онлайн-форматі. Представник від роботодаця - старший офіцер відділу комплектування Іміджево- видавничого центру Національної гвардії України у м. Києві та Київській області Олександр Шинкаренко повідомив слухачам про конкурс та відбір кандидатів на наступні вакантні посади: головний старшина, головний сержант, технік, сержант з МТЗ, санітарний інструктор, старший інструктор з водіння, оператор, стрілець, водій, бойовий медик, бухгалтер, кінолог, інструктор, електрик, командири (відділення, гармати, гранатомета, машини, міномета, танка), механік, навідник, начальники (групи, зміни, зв’язку, складу, сховища, апаратної, майстерні, пожежної служби, радіостанції, пункту обслуговування, варти, військового наряду, їдальні), старший майстер, номер обслуги, радіотелеграфіст, помічник гранатометника, розвідник, санітар та інші. Також Олександр розповів про обов'язкові вимоги до претендентів ( відсутність судимості та стан здоров'я), гарантований соціальний пакет.

До онлайн бесіди було залучено троє слухачів, осіб, які перебувають на обліку в Яготинській філії. Наприкінці презентації учасники заходу задавали уточнюючі запитання, на які отримали грунтовні відповіді. Також дехто виявив інтерес стосовно служби за контрактом до лав Національної гвардії України.