09 Листопада, 2020 р., 10:57
Щоденна інформація станом на 09 листопада 2020 року.
09 Листопада, 2020 р., 09:23
Однією з найпоширеніших помилок є накладання меж земельних ділянок, коли межі однієї ділянки на Публічній карті накладаються на частину земельної ділянки іншого власника. Ця технічна помилка може мати досить неприємні наслідки, адже власник землі на яку накладені межі іншої ділянки не зможе отримати кадастровий номер для своєї власності поки ця помилка не буде виправлена.
09 Листопада, 2020 р., 09:19
Переяслав-Хмельницьке відділення АТ "Київоблгаз" (зона обслуговування м. Яготин та Яготинський район) доводить до вашого відома інформацію про те, що у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Київській області, з метою запобігання та поширення хвороби COVID-19, з 04 листопада 2020 року Центри обслуговування клієнтів та абонентські відділи переходять на дистанційне обслуговування. Такий порядок роботи встановлений на найближчий місяць і може коригуватися в залежності від ситуації.
09 Листопада, 2020 р., 09:18
Закон про електронні довірчі послуги (далі – Закон) набрав чинності 7 листопада 2018 року. До цієї дати всі платники підписували електроні документи, включаючи податкову звітність, за допомогою електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП).
09 Листопада, 2020 р., 09:16
У Київській області з 9 листопада вісім територій перебуватимуть у “червоній” зоні епідемічного районування. Йдеться про мм. Васильків, Обухів, Переяслав, Фастів; Баришівський, Кагарлицький, Миронівський, Обухівський райони.
09 Листопада, 2020 р., 08:38
Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! Прийміть щиросердні вітання зі святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва !
06 Листопада, 2020 р., 14:36
05 жовтня 2020 року о 12 год. 42 хв. на ПЗЧ 28-ДПРЧ м. Яготин надійшло повідомлення про загорання зерносушки на території ПП «ЄВРОСЕМ» в м. Яготин по вул. Лисенка.
06 Листопада, 2020 р., 14:32
05 листопада о 20:35  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу в м. Яготин по вул. Робітнича. На місце виклику направлено 2  відділення 28 – ДПРЧ  м. Яготин
06 Листопада, 2020 р., 09:05
Трудове законодавство України передбачає декілька різновидів договорів між працівником та роботодавцем. Зокрема, замість стандартного трудового договору у деяких випадках може бути укладено контракт. За своєю природою він є різновидом трудового договору, який передбачає вищий ступінь договірної свободи. Письмова форма контракту дозволяє більш чітко визначити права й обов’язки сторін. Укладення контрактів регулюється статтею 21 Кодексу законів про працю України, а також низкою законодавчих актів, зокрема, Постановою Кабінету Міністрів України “Про впорядкування застосування контрактної форми трудового договору” від 19 березня 1994 р. № 170 (Постанова 170).
04 Листопада, 2020 р., 10:54
Суб’єкти насінництва та розсадництва, відповідно до ст. 13 Закону України «Про насіння і садивний матеріал» зобов’язані здійснювати внутрішньогосподарський контроль за виробництвом та обігом насіння і садивного матеріалу. Основне завдання внутрішньогосподарського контролю в осінньо-зимовий період це забезпечити повне зберігання сухого насіння від псування і засміченості іншими культурами і сортами. Для цього складають план розміщення насіння в насіннєсховищах. Відповідно до ДСТУ 2240-93 сховища повинні бути критими та сухими, знезараженими від комірних шкідників. Мішки зберігають при вологості насіння, яка не перевищує стандартну, на настилах або піддонах, віддалених від підлоги не менше ніж на 15 см, а від стіни – 70 см. Розміри штабелів та відстань між ними повинні сприяти відбору проб насіння з будь-якого місця і проведенню технологічних операцій. У сховищі, біля входу, прикріпляють карту розміщення й пересування партій.