ЯКУ ПРОФЕСІЮ ОБРАТИ?

Дата: 15.08.2019 09:33

Фото без опису У Міністерстві освіти і науки України надали поради вступникам у заклади профтехосвіти.
“Зараз у профтехах триває “гаряча пора”, коли найбільша кількість вступників приносить документи до приймальних комісій та здає вступні випробування.

Тим, хто ще не визначився з фахом або має сумніви щодо вступу, хочу зауважити: у профтесі ви маєте можливість за 1,5-3 роки отримати прикладну професію, за якою можна заробляти непогані гроші.
Українські роботодавці зацікавлені брати на роботу кваліфікованих випускників, які вміють працювати із сучасним обладнанням та розуміють особливості праці на виробництві. Тож раджу вступникам робити вибір, зваживши всі переваги та недоліки”, - підкреслила гендиректор директорату професійної освіти МОН Ірина Шумік.
ТОП-10 професій з високим заробітком увійшли:

• Вишкомонтажник - середній рівень зарплати 20 тис гривень;
  • Машиніст трубовигинальної установки пересувної - 19 тис гривень;
  • Забійник на відбійних молотках - 17 тис 250 гривень;
  • Крановий електрик - 15 тис гривень;
  • Лицювальник-мармурник - 15 тис гривень;
  • Шоколадник - 15 тис гривень;
  • Обвалювач морепродуктів - 10 тис гривень;
  • Головний касир - 10 тис гривень;
  • Бісквітник - 9 тис 387 гривень;
  • Водій тролейбуса - 9 тис 973 гривень.

Повний текст статті читайте на сайті Міністерство освіти і науки України посиланням https://bit.ly/2GVQ3zS