Яготинська районна філія Київського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 07.12.2020 10:06

Фото без описуВ рамках проведення декади заходів для осіб з інвалідністю  4 грудня 2020 року директор Яготинської районної філії Київського обласного центру зайнятості Оксана Рибак зустрілась  з представниками управління Пенсійного фонду - заступником начальника відділу обслуговування громадян №4 управління ПФУ в Київській області Жанною Нескороженою та головним спеціалістом відділу забезпечення наповнення бюджету №2 фінансово-економісного управління ГУ ПФУ у Київській області Оксаною Малинкою.

В ході зустрічі було обговорено проблемні питання зайнятості осіб з особливими потребами, питання офіційного працевлаштування  та легалізованої заробітної плати осіб з інвалідністю. Також  з боку служби зайнятості висвітлено стан ринку праці, в тому числі вакансії для осіб з інвалідністю, з боку пенсійного фонду наголошено на змінах в законодавстві та роботі електронних сервісів для зручності і доступності всіх  верств населення.